ТНМК презентували сингл до Дня кримського спротиву російській окупації

ТНМК презентували сингл до Дня кримського спротиву російській окупації

ТНМК презентували сингл до Дня кримського спротиву російській окупації
.

Гурт ТНМК презентував ексклюзивний сингл "Доми" до Дня кримського спротиву російській окупації (26 лютого). Концептуальна пісня записана за участі вокалістки Ельвіри Сарихаліл на вірш Сергія Жадана.

Спочатку ця пісня готувалась до Дня кримського спротиву російській окупації, проте останні події показали, що не варто присвячувати до одного дня, бо сенс змінився. Музиканти вважають, що треба розказати всьому світові про те, що українці готові захищати свою землю від агресора.

Супроводжує пісню “Доми” тематичний відеоряд, який побудовано навколо пісочної анімації Катерини Дзюби.

“Цей текст я написав 2015 року до вистави, присвяченої Криму, людям, які там живуть і які сьогодні змушені залишити свої домівки. У тексті немає якихось політичних реалій: йшлося загалом про дім, як метафору світу, який тебе формує та наповнює, який визначає на все життя твій характер, твої звички, твою поведінку. Написався він швидко, хоча не скажу, що легко – тема біженців, тих, хто став заручниками російської агресії загалом болюча, але варта проговорення та осмислення. Зрештою, цей вірш стосується не меншою мірою і Луганська, Алчевська, Горлівки чи Донецька.”, – розповів літератор і музикант Сергій Жадан.

ТНМК презентували сингл до Дня кримського спротиву російській окупації

Автори пісні “Доми” зазначають, що тепер ця пісня стосується кожного українця, бо, на жаль, багато з нас змушені були і в останні вісім років, і цими днями залишити свої доми, свої вулиці, свої міста. Але доми мають здатність чекати. Головне, щоб у нас усіх було бажання повертатися туди, де на нас чекає наша пам’ять і наша любов.

“З Ельвірою познайомилися вже на студії, бо все це була суцільна імпровізація. Але саме це і стало синергією пісні. Росія знову лишила кримських татар рідних домів, а тепер зазіхає на кожен український будинок, гнилим імперіям завжди всього замало. Замість того, щоб полагодити своє, вони руйнують наше" – розповів фронтмен ТНМК Олег Фагот Михайлюта.

  • Слухайте шоу нової української музики "Селекція" на Радіо Промінь

Читайте також

Підписуйтесь на розсилку Суспільного головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок