Співпродюсер нової "Матриці" судиться з Warner Bros. через передчасний реліз на HBO Max

Співпродюсер нової "Матриці" судиться з Warner Bros. через передчасний реліз на HBO Max

Співпродюсер нової "Матриці" судиться з Warner Bros. через передчасний реліз на HBO Max

Австралійська кінокомпанія Village Roadshow Entertainment Group, яка виступила співпродюсером "Матриці: Воскресіння", подала до суду на студію Warner Bros. через передчасну прем'єру фільму на стрімінговому сервісі HBO Max. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Позивач стверджує, що Warner Bros. ухвалила рішення про ранній реліз стрічки, щоб набрати якнайбільше преміальних підписок на HBO Max, оскільки кіностудія розуміла, що фільм стане блокбастером. У цьому Warner Bros. знала, що передчасний реліз "знищить касові збори" та зашкодить Village Roadshow.

У відповідь прессекретарка Warner Bros. сказала: "Це легковажна спроба Village Roadshow уникнути свого контрактного зобов'язання брати участь в арбітражі, який ми розпочали проти них минулого тижня. Ми не сумніваємося, що ця справа буде вирішена на нашу користь".

Четверта "Матриця" мала вийти на HBO Max у квітні 2022 року, але реліз було перенесено на кінець 2021 року. Як зазначає The Guardian, у січні стрімінговий сервіс прозвітував про більш ніж 5 млн передплатників у США, що на 35% більше, ніж було у нього в останні два роки.

"Матриця: Відродження" вийшла в прокат 22 грудня 2021 року і за чотири тижні прокату зібрала $124,6 млн при бюджеті в $190 млн. Фільм визнано провальним.

На це вплинула низка чинників, серед яких — одночасний реліз у кінотеатрах та на HBO Max, пандемія коронавірусу, конкуренція з блокбастером "Людина-павук: Немає шляху додому" та низькі оцінки від журналістів та глядачів. Аналітики припускають, що на рекламу "Матриці: Відродження" було витрачено щонайменше $50 млн, що у сумі вказує на фінансові втрати у розмірі близько $100 млн.

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

На початок