У Китаї відновили оригінальний фінал фільму "Бійцівський клуб" Девіда Фінчера

У Китаї відновили оригінальний фінал фільму "Бійцівський клуб" Девіда Фінчера

У Китаї відновили оригінальний фінал фільму "Бійцівський клуб" Девіда Фінчера
Facebook

Китайський відеосервіс Tencent Video повернув оригінальну кінцівку фільму Девіда Фінчера "Бійцівський клуб". Про це повідомляє The Hollywood Reporter.

Відеосервіс практично повністю повернув оригінальний фінал, тому тепер у стрічці присутні 11 із 12 раніше вирізаних сцен. Видалену зі стрічки сексуальну сцену вирішили не повертати у картину.

Уточнюється, що компанія пішла на такий крок після негативної реакції користувачів на цензуру. При цьому Tencent Video відмовилися коментувати ситуацію.

Нагадаємо, фільм Девіда Фінчера закінчується на тому, що головний герой разом із Марлою (у виконанні Гелени Бонем Картер), тримаючись за руки, спостерігає, як руйнуються хмарочоси фінансових корпорацій. Вся дія відбувається під пісню "Where Is My Mind" гурту Pixies. Китайський стрімінговий сервіс тим часом показав зовсім інший фінал – відео вибухів вирізане, і повідомляється, що бомби вдалося знешкодити, а головного героя (і його альтер его) – заарештувати, після чого відправити до психлікарні.

Це рішення викликало критику в соцмережах, проте Чак Паланік в інтерв'ю виданню TMZ зазначив, що його більш смішить те, що люди ополчилися на іноземну цензуру, тоді як в Америці його книги тривалий час були заборонені та навіть зараз він продовжує боротися з обмеженнями. Автор першоджерела заявив, що "цензурований" фінал є навіть ближчим до його твору. Він також пожартував, що у Китаї усі отримують щасливий фінал.

Нагадаємо, книга Паланіка "Бійцівський клуб" вийшла 1996 року. Девід Фінчер екранізував роман у 1999 році. Головні ролі зіграли Едвард Нортон та Бред Пітт.

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

На початок