До 25-річчя Ukrainian Fashion Week презентували нову айдентику і програму заходів

До 25-річчя Ukrainian Fashion Week презентували нову айдентику і програму заходів

До 25-річчя Ukrainian Fashion Week презентували нову айдентику і програму заходів
fashionweek.ua

У Києві відбулася презентація програми ювілейного року Ukrainian Fashion Week. Організатори також представили нову візуальну айдентику Українського тижня моди з нагоди 25-річчя.

Про це повідомляється на сайті Ukrainian Fashion Week.

Заснований у 1997 році, Ukrainian Fashion Week об’єднав українських дизайнерів в індустрію і став першим Тижнем моди не тільки на теренах пострадянського простору, а й усієї Центральної Європи. У 2022 році Ukrainian Fashion Week відзначає 25-річчя.

Програма заходів ювілейного року Ukrainian Fashion Week

Календар ювілейного року насичено яскравими подіями: лютневий та вересневий Тижні моди, BE SUSTAINABLE! Fashion Summit, проєкт "FRAMELESS" – колаборації fashion-дизайнерів з цифровими художниками та представниками криптомистецтва, проєкт "Ukraine is the Сenter of my Universe" у програмі London Fashion Week, а також спеціальні проєкти на ресурсах національних та міжнародних медіа.

Крім того, команда Ukrainian Fashion Week планує мультимедійну виставку, присвячену 25-річчю сучасної української моди. Проєкт поєднуватиме інноваційні формати: інтерактивні, діджитальні та імерсивні. Експозиція продемонструє здобутки української fashion-індустрії з 1997 до 2022 року.

Як повідомили організатори UFW, "завдяки проєкту "FashionMETROpolis" Київський метрополітен стане місцем, де кожен зможе отримати новий естетичний досвід і надихнутися творчістю сучасних українських дизайнерів. Ця колаборація відкриє нову сторінку в історії української моди та засвідчить її інклюзивність і прагнення до відкритості".

У 2022 році Ukrainian Fashion Week святкує 25-річчя
У 2022 році Ukrainian Fashion Week святкує 25-річчя. fashionweek.ua

Нова айдентика

З нагоди 25-річчя Ukrainian Fashion Week представив нову візуальну айдентику, розробкою якої займалась лондонська креативна агенція Foxall Studio. Маючи досвід видавничої справи (в команді працюють артдиректори та дизайнери Vogue і GQ), студія розробляє проєкти у сфері моди, краси, мистецтва, дизайну, технологій та культури. У портфоліо Foxall Studio — роботи для Vogue, Selfridges, YouTube, Nowness, SHOWstudio.

"Мода – це про захопливі емоції, і немає нічого більш емоційного, ніж святкування 25-річчя… Саме тому айдентика, яку ми розробили, комунікує найяскравіші моменти, які кожен майже підсвідомо асоціює з модою, від спалахів камер та вечірок до гучної музики та танців", – сказав креативний директор Foxall Studio Ендрю Фоксалл.

Що відомо

  • З 1997 року у рамках Українського тижня моди відбулось понад 1600 показів та презентацій колекцій більше ніж 400 брендів.
  • У вересні 2021 року "Український модний альянс" презентував чотири українські бренди в шоу-румі під час Тижня моди у Нью-Йорку. Були представлені колекції дизайнерів 91 Lab, Elena Reva, Foberini, Kachorovska.
  • У лютому 2021 року Український тиждень моди вперше за 23 роки можна було подивитися онлайн. Він проходив у Мистецькому арсеналі в Києві.
  • На Ukrainian Fashion Week презентують етнічну колекцію медіапроєкту Суспільного "Візуальний код" 3 лютого 2022 року.

Читайте також

На початок