Про Барлебена і важливі меседжі його творчості | Вотсап, Eurovision

Про Барлебена і важливі меседжі його творчості | Вотсап, Eurovision

Про Барлебена і важливі меседжі його творчості | Вотсап, Eurovision
.

1 лютого на діджитал-платформах Суспільного вийшов перший випуск влогу "Вотсап, Eurovision" спецпроєкту до Національного відбору в Україні на Євробачення-2022.

Героєм влогу став фіналіст Нацвідбору-2022, співак Барлебен, який розповість про свою конкурсну пісню та чи важко йому було змінити звання капітана СБУ на статус співака.

"Останні три роки я займаюся музикою професійно: вивчаю вокал, сольфеджіо. І розумію, що хоч трохи пізніше почав, та це посприяло тому, що я змістив фокус своєї уваги на відчуття, на ті речі, про які співаю. Професійність — це дуже важливо, але вона не може бути важливішою, ніж сам меседж, про що ти співаєш. Пісня, яку ми підготували для Нацвідбору, власне, і є такою глибинною, бо не хочеться говорити про поверхові речі", — розповів Барлебен.

Зазначимо, Суспільний мовник оголосив фіналістів Нацвідбору на Євробачення-2022. Фінал Національного відбору на Євробачення-2022 відбудеться у форматі телевізійного концерту 12 лютого о 18:30 в прямому ефірі суспільного телеканалу UA: ПЕРШИЙ.

Нагадаємо, Суспільний мовник — офіційний транслятор міжнародного Пісенного конкурсу Євробачення. Суспільне самостійно транслюватиме Національний відбір та міжнародний Пісенний конкурс Євробачення-2022.

Що відомо

  • Фінал Національного відбору на Євробачення-2022 відбудеться у форматі телевізійного концерту 12 лютого о 19:00 в прямому ефірі суспільного телеканалу UA: ПЕРШИЙ.
  • Виробництвом телеверсії фіналу Нацвідбору займається компанія "Френдс Про ТВ", яка також створить резервний запис виступу переможця Нацвідбору для показу під час проведення Євробачення-2022 в Італії та забезпечить постановку номера в Турині.
  • Зазначимо, що до Суспільного надійшло 284 заявки на участь у Нацвідборі. 17 січня було оголошено 27 учасників, які потрапили до лонглиста Національного відбору на участь у Пісенному конкурсі Євробачення-2022.
  • Суспільний мовник, як член Європейської мовної спілки, є організатором Національного відбору на участь у 66-му Пісенному конкурсі Євробачення-2022.
  • Нагадаємо, господарем цьогорічного Євробачення-2022 є місто Турин в Італії. У конкурсі візьме участь 41 країна. Великий фінал відбудеться на арені Pala Olimpico 14 травня; півфінали — 10 та 12 травня.
  • Оргкомітет Національного відбору Євробачення припинив участь LAUD у відборі. Виявилось, що заявлена ним для участі пісня — Head Under Water — була оприлюднена в 2018 році. Це прямо порушує правила Нацвідбору. Натомість у фіналі візьме участь Barleben із піснею Hear My Words.

Читайте також

Суспільне запускає ютуб-канал і подкаст про Євробачення

Суспільне оголосило фіналістів Нацвідбору на Євробачення-2022. Хто вони

Фіналісти Нацвідбору на Євробачення-2022 розповіли, чому впевнені у своїй перемозі

На початок