Церемонія "Греммі" відбудеться 3 квітня у Лас-Вегасі

Церемонія "Греммі" відбудеться 3 квітня у Лас-Вегасі

Церемонія "Греммі" відбудеться 3 квітня у Лас-Вегасі

64 церемонія вручення нагород американської Національної академії мистецтва та науки звукозапису "Греммі" пройде 3 квітня на MGM Grand Garden Arena у Лас-Вегасі. Про це повідомляється на сайті премії.

"Ми дуже раді вперше привезти "Греммі" до Лас-Вегасу та влаштувати шоу світового класу. З того моменту, як ми оголосили про перенесення початкової дати шоу, ми були завалені щирими посланнями підтримки та солідарності від спільноти артистів", – розповів директор академії Харві Мейсон-молодший.

У листопаді академія оголосила номінантів 2022 року. Серед них – Кан'є Вест, Lil Nas X, Біллі Айліш, BTS, St. Vincent, Deftones та ABBA. Jay Z став музикантом із найбільшою кількістю номінацій на "Ґреммі" в історії: 83, з яких 23 – перемоги. Тим часом репер Drake попросив організаторів виключити його з номінантів.

Також на перемогу в номінації "Найкраще відео" претендує кліп Montero (Call Me By Your Name) репера Lil Nas X, режисерами якого стали українка Таню Муіньо та сам виконавець.

“Греммі” — музична нагорода американської Академії звукозапису, що існує з 1958 року. Це одна з найпрестижніших нагород у сучасній музиці, яку можна порівняти із премією “Оскар” у кінематографі.

Церемонія вручення мала відбутися 31 січня, проте через поширення штаму "Омікрон" її довелося перенести на 5 січня.

Читайте також

На початок