Помер український режисер, керівник театру на Подолі, Віталій Малахов

Помер український режисер, керівник театру на Подолі, Віталій Малахов

Помер український режисер, керівник театру на Подолі, Віталій Малахов
.

Керівник Київського академічного драматичного театру на Подолі Віталій Малахов помер у четвер, 4 листопада, на 68-му році життя. Про це повідомила його донька, акторка Даша Малахова у фейсбуці.

"У вівторок вранці тата забрали швидкою (час очікування в Києві 5 годин) і почалося пекло. Протягом двох днів ми були між небом та землею. Ніколи у житті мені не було так страшно та погано.

Наразі діагноз встановлено – про себе дала знати стара отруйна бойова рана і почався сепсис. Передбачити це було неможливо", — написала Даша Малахова.

Що відомо

  • Віталій Малахов – український театральний режисер, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, народний артист України, художній керівник Київського академічного драматичного театру на Подолі з 1987 року.
  • Його кар’єра розпочалася 1977 року на українському телебаченні. З травня 1978 року до вересня 1979 року він працював у Київському державному театрі російської драми імені Лесі Українки.
  • З 1979 року очолив Київський державний театр естради. З 1985 до 1987 року працював зі своєю трупою на базі Київського Молодіжного театру.
  • У 1987 році Малахов створив Київський драматичний театр на Подолі, де був художнім керівником і директором.
На початок