Помер український режисер, керівник театру на Подолі, Віталій Малахов

Помер український режисер, керівник театру на Подолі, Віталій Малахов

Помер український режисер, керівник театру на Подолі, Віталій Малахов

Керівник Київського академічного драматичного театру на Подолі Віталій Малахов помер у четвер, 4 листопада, на 68-му році життя. Про це повідомила його донька, акторка Даша Малахова у фейсбуці.

"У вівторок вранці тата забрали швидкою (час очікування в Києві 5 годин) і почалося пекло. Протягом двох днів ми були між небом та землею. Ніколи у житті мені не було так страшно та погано.

Наразі діагноз встановлено – про себе дала знати стара отруйна бойова рана і почався сепсис. Передбачити це було неможливо", — написала Даша Малахова.

Що відомо

  • Віталій Малахов – український театральний режисер, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, народний артист України, художній керівник Київського академічного драматичного театру на Подолі з 1987 року.
  • Його кар’єра розпочалася 1977 року на українському телебаченні. З травня 1978 року до вересня 1979 року він працював у Київському державному театрі російської драми імені Лесі Українки.
  • З 1979 року очолив Київський державний театр естради. З 1985 до 1987 року працював зі своєю трупою на базі Київського Молодіжного театру.
  • У 1987 році Малахов створив Київський драматичний театр на Подолі, де був художнім керівником і директором.
На початок