Docudays UA 2022 відкрив прийом заявок на участь в конкурсній програмі

Docudays UA 2022 відкрив прийом заявок на участь в конкурсній програмі

Docudays UA 2022 відкрив прийом заявок на участь в конкурсній програмі

З 25 березня до 3 квітня 2022 року відбудеться 19-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Кінорежисери можуть податися на участь в конкурсній програмі – прийом та розгляд заявок буде платним і триватиме до 1 грудня 2021 року.

"Ми шукаємо креативні документальні фільми, які відкривають свіжий погляд на сучасний світ, аналізують його, роблять важливий внесок у дискусію про людську гідність, свободу та рівність", – повідомляють організатори.

Подати фільм можна через платформу Filmfreeway. Для цього необхідно попередньо зареєструватися на платформі або податися вже з наявного акаунту.

Вартість подання заявки коливається від $5 до $20 і залежить від дедлайнів.

Docudays UA 2022 відкрив прийом заявок на участь в конкурсній програмі
Від сплати за подання звільнені проєкти національного виробництва або створені українськими режисер(к)ами спільно з іноземними компаніями.

До розгляду приймаються документальні фільми різного хронометражу, створені після 2020 року, та які "відкривають несподіваний погляд на сучасний світ, аналізують його, роблять важливий внесок у дискусію про людську гідність, свободу та рівність".

Важливо, щоби фільми іноземного виробництва не мали прем’єри на українських кінофестивалях, телебаченні та онлайн-ресурсах та не були попередньо в українському прокаті.

Для українських фільмів прем’єра є обов’язковою – утім, проєкти, що вже мали національну прем’єру, потенційно можуть бути розглянуті для позаконкурсної програми фестивалю.

Усі фільми, які вчасто подадуть заявку (до 1 грудня), отримають до 21 лютого 2022 року електронного листа з результатами відбору. Публічне оголошення фестивальних програм почнеться на початку березня 2022 року.

Більше інформації про конкурс можна знайти за посиланням.

Читайте також

Що в сучукрліт можна екранізувати: моторошні казки, чорні комедії та альтернативний хід історії

Як митцю знайти дзен в сучасному світі: інтерв'ю з режисером фільму "Земля Івана" Андрієм Лисецьким

Одна з призерок Docudays UA Аліна Горлова: "В Іраку могли знімати більше, ніж в Україні"

На початок