Музей Булгакова підготував "Свято на дачі" письменника

Музей Булгакова підготував "Свято на дачі" письменника

Музей Булгакова підготував "Свято на дачі" письменника
. Bulgakov museum

У  2021 році виповнюється 130 років з дня народження Михаїла Булгакова. Спеціально до цієї дати Літературно-меморіальний музей письменника підготував новий проєкт "Свято на дачі", який можна буде відвідати 6 червня.

Щоліта Булгакови всією родиною виїжджали на дачу до Бучі, де жили з травня по вересень. Займалися спортом, грали у квіткову пошту, багато жартували, ставили вистави, музикували та читали вголос, влаштовували змагання: в кого кращий квітник або чий учень краще складе екзамен (на дачі займалися репетиторством).

Більше дізнатися про літнє заміське життя початку ХХ століття можна буде завдяки виставці "Поїздка на дачу", де зібрали світлини, документи та інші цікаві експонати, які відбивають устрій життя та літні вбрання родини, тогочасні турботи й радощі.

Окрім виставки організатори пропонують скуштувати духмяний трав'яний чай на затишній Булгаковській веранді та подивитися виставу "Метелик Агафокла".

Творча команда Mobius Art Projects відтворила одну з найцікавіших аматорських вистав, у якій брали участь Булгакови та їхні друзі в Бучі 29 червня 1910 року, а студенти Київського національного університету технологій та дизайну створили для акторів незабутні костюми.

Кожний придбаний квиток на подію — підтримка подальшого розвитку проєктів музею та команди.

Читайте також

В Україні хочуть створити музей електронної пропаганди Росії

"Культурна перепустка" для 18-річних. Як Франція дарує 300 євро на музеї й чому її за це критикують

Золота туфелька Києва. Відкрилась виставка особистих речей Сержа Лифаря

На початок