Євробачення – 2021: Go_A показав шоу, яке привіз на конкурс та розказав про свою музику

Євробачення – 2021: Go_A показав шоу, яке привіз на конкурс та розказав про свою музику

Євробачення – 2021: Go_A показав шоу, яке привіз на конкурс та розказав про свою музику
www.eurovision.tv

На другий день після прильоту до Роттердаму, де відбувається пісенний конкурс Євробачення, український гурт Go_A дав першу пресконференцію та провів репетицію на сцені арени Ahoy.

Судячи з прогону виступу, шоу Go_A буде яскравим. Гурт приготував для глядачів Євробачення штучний ліс з білих дерев, у якому Катерина Павленко співає "сію, сію, сію, сію конопелечки, сію, сію, сію, сію зеленесенькі". Позаду неї на великому екрані постійно змінюється картинка, від чого сцена стає то чорною, то червоною, то світиться яскравим білим.

Катерина була вдягнута у чорну сукню зі шкіряним верхом та великими зеленими рукавами зі штучного хутра. Інші учасники гурту та танцівники були у білих плащах, чорних шкіряних штанах та білому взутті.

Після репетицій гурт дав першу пресконференцію. Артисти розказали, як пишуть пісні, що їх надихає у музиці та на прохання присутніх солістка Катерина Павленко заспівала уривок з пісні "Шум".

"У нас шалені емоції. Адреналін зашкалює. І все відбувається гладко, немає про що турбуватися", - сказав Тарас Шевченко.

Ведучий: Не так багато країн співають на конкурсі рідною мовою, чому ви зробили такий вибір?

Катерина Павленко: Бо ми з України, і ми любимо Україну. Ми маємо свою мову, культуру і хочемо показати її всьому світу. Українська мова заслуговує, щоб її почули.

Що значить "Шум"?

Тарас Шевченко: Це дух лісу. Буквально це перекладається як "noise".

Питання від онлайн-глядача з Австралії: зазвичай ви граєте на багатьох інструментах, включаючи австралійський диджериду. Наскільки складно на ньому грати?

Катерина Павленко: В Україні ми маємо такий інструмент, як трембіта. Вона схожа на австралійський диджериду.

Тарас Шевченко: Загалом ми намагаємося грати на багатьох інструментах, не лише українських, а й, наприклад, на диджериду. В Україні є багато інструментів, і нашому Ігорю (Діденчук, грає на сопілці, - авт.) простіше сказати, на чому він не грає.

Як ви любите відпочивати?

Тарас Шевченко: Наше життя пов'язане з музикою, але кожний відпочиває по-своєму. Я, наприклад, люблю мандрувати, відкривати нові міста, говорити з новими людьми.

Ігор Діденчук: Я піду в університет, можливо, щоб розслабитися.

Іван Григоряк: Я люблю ходити в ліс.

Катерина Павленко: Я читаю книги, слухаю музику. Ще у мене є кіт, якого я люблю. Його звуть Кіт і він породи сфінкс. Поки я на конкурсі за ним доглядають мої друзі.

шум папапап
Анна Тульєва

Яка ваша улюблена пісні на Євробаченні за всі часи?

Катерина Павленко (заспівала): "Euphoria. Forever, ’till the end of time" (пісня шведської співачки Loreen, з якою вона перемогла у 2012 році, - авт.).

Ігор Діденчук: Пісня Верки Сердючки!

Що вас надихає у музиці?

Тарас Шевченко: Нас надихає щоденне життя, зустрічі та розмови з людьми.

Катерина Павленко: Українська культура, люди, природа. У нашій музиці ми зображаємо все, що бачимо, з чим зустрічаємося у житті.

шум папапап
Анна Тульєва

Як ви пишете пісні?

Тарас Шевченко: Немає ніякої унікальної формули, як писати пісні. Все відбувається природно. Ми намагаємося не зраджувати собі та робимо те, що нам здається правильним.

Чи спілкувалися ви з попередніми учасниками Євробачення і чи давали вони вам поради?

Тарас Шевченко: Ми спілкувалися з Джамалою. Вона була членкинею журі на національному відборі, де ми отримали можливість представляти Україну на Євробаченні. Джамала дала нам важливі поради. В першу чергу, побажала нам вдачі. Вона знає, як це брати участь у Євробаченні. Також вона дала нам поради щодо вокальної техніки, стилю співу. Для нас було цікаво отримати поради від неї, бо вона перемогла на Євробаченні у 2016 році.

шум папапап
www.eurovision.tv

Go_A заспіває "Шум" у першому півфіналі, який відбудеться 18 травня. 20 травня відбудеться другий півфінал, а 22 травня – фінал.

Потрапити на арену зможе максимум 3500 глядачів, що займе приблизно 20% простору приміщення. Уряд Нідерландів підтвердив, що конкурс може відбутися тільки з обмеженою аудиторією за суворих умов, які забезпечать здоров'я й безпеку глядачів та учасників.

шум папапап
www.eurovision.tv

Хто учасник Євробачення-2021

У цьогорічному конкурсі участь візьмуть представники 39 країн, та не всі зможуть приїхати до Роттердама. Відомо, що представниця Австралії — співачка Montaigne, яка мала виступити у першому півфіналі, не приїде на конкурс. Тому покажуть її резервне відео виступу.

26 учасників обрані представниками своїх країн минулого року і 13 учасників є новообраними. Цього року на Пісенному конкурсі Євробачення-2021 буде представлена більше жіноча частка — 17 співачок, а також 13 співаків і 9 гуртів.

На конкурсі звучатимуть пісні 15-ма різними мовами і вперше в історії конкурсу учасник від України — гурт Go_A — представлятиме країну рідною мовою, а представник Португалії гурт The Black Mamba співатиме англійською. Представниця Мальти співачка Destiny і представниця Греції Stefania були раніше учасницями Дитячого Євробачення у 2015 і 2016 роках відповідно.

шум папапап
www.eurovision.tv

Сцена Євробачення-2021

Зовнішньо сцена арени Ahoy не змінилася з минулого року, проте стала технічно досконалішою та здивує глядачів багатьма прихованими елементами доповненої реальності.

Цього року екран буде відкриватися по-особливому, його ширина 52 метри, а висота — 12 метрів. На арені Ahoy триває технічна підготовка й перші репетиції ведучих. Під час зведення сцени арену відвідав король Нідерландів Віллем-Олександр, щоб перевірити стан підготовки до конкурсу.

шум папапап
www.eurovision.tv

шум папапап
www.eurovision.tv

шум папапап
www.eurovision.tv

шум папапап
www.eurovision.tv

шум папапап
www.eurovision.tv

На початок