20 червня на Буковині збільшили кількість погодинних відімкнень електрики

20 червня на Буковині збільшили кількість погодинних відімкнень електрики

У Чернівецькій області збільшилась кількість погодинних відключень електрики – вимикатимуть по кілька груп одночасно. Зробили це, бо через російські обстріли об'єктів енергетики в ніч на 20 червня "Укренерго" впровадило в регіонах додаткові обмеження споживання.

Про це Суспільному повідомили у пресслужбі обленерго.

"Командою від регіональних диспетчерів "Укренерго" від 11:00 до 22:00 20 червня ми додали ще одну чергу до вже запланованих відключень за графіками. Тобто кількість груп, які будуть знеструмлені в денні години доби – сьогодні побільшає", – повідомили в обленерго.

Графік погодинних відключень електрики на 20 червня
Графік погодинних відключень електрики на 20 червня. oblenergo.cv.ua

За інформацією підприємства, з 10 червня графіки погодинних відключень електрики формують не за лімітами споживання, а за кількістю черг та годин відімкнень.

Що відомо про обстріл України з боку РФ 20 червня

Вночі, 20 червня, Росія завдала по Україні масованого удару із застосуванням ракет різних типів, а також безпілотників. У Повітряних силах повідомили, що в результаті повітряного бою, Силами оборони знищено 5 із 9 ракет і 27 "шахедів".

В "Укренерго" повідомили, що внаслідок нічних обстрілів пошкоджено обладнання на енергообʼєктах у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій та Київській областях.

Повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села команді Суспільне Чернівці — пишіть на пошту редакції новин: [email protected]

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

На початок