У громаді на Буковині відкрили молодіжний простір: які зустрічі там планують

У громаді на Буковині відкрили молодіжний простір: які зустрічі там планують

молцентр
молцентр. Фото: Аліна Тодосійчук

У Недобоївській громаді Чернівецької області відкрили молодіжний простір. Тут молодь зможе реалізовувати свої ідеї та проводити заходи.

Про це Суспільному повідомила координаторка проєкту Тетяна Мосін.

Ідею створити молодіжний простір прийняла сама молодь Недобоївської громади. Для цього попередньо проводили опитування. Простір "Place 4u with NYC" створили у межах проєкту DOBRE. Загалом на проєкт виділили до 10 тисяч доларів. На ці гроші закупили обладнання та меблі. Громада надала приміщення у будинку культури та відремонтувала його.

За словами Мосін, тут є всі умови для того, щоб молодь могла комфортно проводити заходи, відпочивати, займатися, проводити тренінги.

"Є облаштована релаксзона, є мультимедійне обладнання: великий телевізор, колонки, мікрофони. Це обладнання можна використовувати для проведення заходів в інших якихось місцях. Також, крім молодіжного простору, створили медіапростір, де можна записувати подкасти", — каже Тетяна Мосін.

У громаді на Буковині відкрили молодіжний простір
Молодіжний простір у Недобоївській громаді на Буковині. Фото: Аліна Тодосійчук

За словами очільниці молодіжної ради у Недобоївській громаді Аліни Тодосійчук, зараз у молодіжному просторі є програма заходів на рік. Зокрема, у червні-липні планують провести вечір кіно та настільних ігор, а також обрядовий захід до свята Івана Купала. Оголошення про всі заходи поширюють на сторінках Молодіжної ради у Facebook та Instagram, а також у місцевих чатах.

За її словами, раніше проводити такі заходи у комфортному приміщенні не було можливості.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected]

На початок