"Молоді не вистачає простору саме в Садгорі": у мікрорайоні Чернівців планують відкрити приміщення Резиденції молоді

"Молоді не вистачає простору саме в Садгорі": у мікрорайоні Чернівців планують відкрити приміщення Резиденції молоді

резиденція молоді
резиденція молоді . Фото ілюстративне. Джерело: Резиденція молоді

У Садгорі в Чернівцях планують відкрити простір Резиденції молоді. Запит на це отримали від молоді, яка живе у мікрорайоні. Приміщення надала міськрада – його планують відремонтувати за гроші донорів.

Про це у коментарі Суспільному розповіла директорка міського департаменту соцполітики Наталія Фрунзе.

"Ми проводили опитування й побачили, що молоді не вистачає простору саме в Садгорі. Їм незручно та дорого їздити в місто до Резиденції молоді на Головній чи проспекті", – каже Фрунзе.

Простір планують облаштувати у двох кабінетах в будівлі на вулиці Підкови, 2. В одному кабінеті зможуть проводити індивідуальні заняття з психологом, а у більшому залі – групові тренінги, майстер-класи, заходи з неформальної освіти.

"Багато молоді, які є вимушеними переселенцями, вказували психологічну підтримку як одне з трьох важливих питань, які їх турбують. Також будемо запрошувати різних лекторів, вивчати потреби й що цікавить молодь", – розповідає Фрунзе.

Зараз приміщення потребує ремонту, який вартує щонайменше 300 тисяч гривень. З міського бюджету на ці потреби гроші не виділятимуть, планують провести ремонт за фінансування ООН.

"Приміщення в жахливому стані. Нас підтримує Управління Верховного комісара ООН у справах біженців: вони зроблять ремонт і облаштують приміщення меблями", – каже Фрунзе.

Попередньо ремонт та облаштування простору планують завершити в липні.

Що відомо про Резиденцію молоді у Чернівцях

  • Молодіжний центр Чернівців "Резиденція молоді" – комунальна установа, в якій організовують заходи неформальної освіти для молоді: лекції, тренінги, майстер-класи. Центр працює з 10:00 до 19:00 на вулиці Головна, 41 та проспекті Незалежності, 70.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected]

На початок