Співав та грав на гітарі: як 14-річний хлопець з Буковини зібрав гроші на авто для ЗСУ

Співав та грав на гітарі: як 14-річний хлопець з Буковини зібрав гроші на авто для ЗСУ

волонтер
Олександр Костецький. Фото: Олександр Костецький

14-річний Олександр Костецький з Драчинців Чернівецької області зібрав гроші на автомобіль для ЗСУ. Передав його військовим 107-ої бригади територіальної оборони. Авто коштувало 100 тисяч гривень — ці гроші хлопець зібрав сам. На вихідних він їздив до Чернівців та виконував на вулицях пісні під гітару.

Про це Суспільному розповіла мама хлопчика Ольга Костецька.

У серпні 2022 року Олександр вперше почав виконувати пісні під гітару на вулицях Чернівців. Таким чином збирав гроші для ЗСУ.

На початку великої війни він бачив по телевізору та в інтернеті, що діти допомагають військовим, хто як може. І він так сказав, що вміє грати на гітарі та співати, тому захотів спробувати, — розповідає Ольга Костецька.

За майже два роки хлопчик передав 200 тисяч гривень для військових. Гроші збирав частинами та одразу передавав через сільську раду, громадську організацію "Добротворець" та волонтерів, які закуповували те, що потрібно бійцям.

Гроші на авто для ЗСУ хлопець збирав майже пів року.

Машину знайшли наші місцеві волонтери і староста села. Авто коштувало 100 тисяч гривень. І відправили його 107-ій бригаді територіальної оборони, бо там служить наш військовий з Драчинців,— каже Костецька.

Наразі Олександр планує зібрати гроші на ще одне авто для захисників. Долучитись до збору можна за посиланням.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села команді Суспільне Чернівці — пишіть на пошту редакції новин: [email protected]

На початок