Депутат Чернівецької облради не повернувся в Україну з закордонного відрядження: що відомо

Депутат Чернівецької облради не повернувся в Україну з закордонного відрядження: що відомо

волощук
Олексій Волощук. Фото: facebook/Олексій Волощук

Депутат Чернівецької обласної ради та начальник відділу з питань міжнародних зв’язків Олексій Волощук не повернувся в Україну після відрядження до Румунії. Наразі місце його перебування невідоме.

Про це повідомили на сторінці обласної ради у Facebook.

У дописі йдеться, що 31 травня Волощук поїхав до Румунії у складі офіційної делегації. У встановлений термін до України він не повернувся та на роботі не з’явився.

Волощука звільнили з посади, а про інцидент повідомили правоохоронні органи.

Суспільне Чернівці звернулось за коментарем до правоохоронців щодо цього випадку, також намагалось сконтактувати з Олексієм Волощуком — він не відповідає на повідомлення та дзвінки.

Заступник голови Чернівецької облради Микола Гуйтор, який був у складі делегації за кордоном, Суспільному повідомив наступне:

"Коли ми перебували за кордоном на запрошення, у відрядженні, то від нього поступив дзвінок, що в нього інсульт і він в лікарні. Це все, що я можу сказати", — каже Гуйтор.

Що відомо про Олексія Волощука

Олексій Волощук працював начальником відділу з питань міжнародних зв'язків та транскордонного співробітництва облради. Був викладачем Чернівецького національного університету.

У 2020 році балотувався до Чернівецької міської та обласної рад від партії "Слуга народу". У 2015 році також балотувався від партії "Відродження". Жодного разу не пройшов, йдеться на платформі громадського руху "ЧЕСНО".

Став депутатом облради у 2023 році, замінивши Олексія Грушка, який склав повноваження. Волощук був наступним у списку кандидатом.

Які правила виїзду чоловіків за кордон

Укази президента України від 24 лютого 2022 року про введення воєнного стану й загальну мобілізацію заборонили виїжджати за кордон військовозобов’язаним віком від 18 до 60 років.

Виїзд для військовозобовʼязаних можливий в окремих випадках.

На початок