На Буковині прощаються з військовими Сарахманом, Фівкою, Шундрієм та Максимчуком

На Буковині прощаються з військовими Сарахманом, Фівкою, Шундрієм та Максимчуком

На Буковині прощаються з військовими Сарахманом, Фівкою, Шундрієм та Максимчуком
. Сергій Сарахман та Михайло Шундрій. Джерело: Чернівецька ОВА

28 лютого у Чернівецькій області прощаються з чотирма загиблими на війні з РФ військовими: Сергієм Сарахманом, Олександром Фівкою, Михайлом Шундрієм та Богданом Максимчуком.

Про це повідомили на сторінці Чернівецької обласної адміністрації у Facebook.

Сергій Сарахман служив у військовій частині А7185. Мав звання капітана. З ним прощаються об 11:00 у Чернівцях на Алеї слави.

Михайло Шундрій служив у військовій частині А4456 й був стрільцем-санітаром. На службу його призвали торік у лютому. Він загинув 25 лютого на Донеччині внаслідок ракетного удару. Йому було 38 років. Про це повідомила голова Новодністровської міськради Наталія Цимбалюк у Facebook. З військовим прощаються об 11:00 у місті Новодністровськ.

Олександр Фівка та Богдан Максимчук
Олександр Фівка та Богдан Максимчук. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Солдат Олександр Фівка був військовослужбовцем військової частини А4069. Він загинув 24 лютого під час бойового чергування на Сумщині, повідомили на сторінці Вижницької райради у Facebook. З бійцем прощаються об 11:00 у селі Мигове.

Богдан Максимчук був солдатом військової частини А4856. Його мобілізували торік наприкінці лютого. Загинув 25 лютого внаслідок ракетного удару на Донеччині, повідомили на сторінці Кельменецької селищної ради. З бійцем прощаються о 09:30 у селі Бурдюг Дністровського району.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

На початок