У Чернівецькій області попрощаються з трьома загиблими військовими

У Чернівецькій області попрощаються з трьома загиблими військовими

Полеглі військові Сергій Москалюк, Ігор Костишин та Віталій Ріпко
Полеглі військові Сергій Москалюк, Ігор Костишин та Віталій Ріпко. Полеглі військові Сергій Москалюк, Ігор Костишин та Віталій Ріпко. Фото: Facebook/Чернівецька ОВА

3 грудня у Чернівецькій області попрощаються з трьома військовими, які загинули на війні Росії проти України Сергієм Москалюком, Ігорем Костишиним та Віталієм Ріпком.

Про це повідомили на сторінці обласної військової адміністрації у Facebook.

Сергій Москалюк був сержантом, йому було 49 років. У бійця залишились дружина та дочка. З Сергієм Москалюком попрощаються об 11:00 в Рідківцях.

Старший солдат Ігор Костишин був родом з міста Сокиряни і багато років жив у Чернівцях. Військовий вступив до ЗСУ з перших днів повномасштабної війни. 6 грудня Івану Костишину мало б виповнитися 54 роки. З ним попрощаються о 13:00 в Сокирянах.

Солдату Віталію Ріпку було 38 років. Він служив у ЗСУ з 27 липня 2022 року. Військовий народився в селі Будилів на Івано-Франківщині, але жив у Задубрівці. Віталій Ріпко помер від хвороби 24 листопада у лікарні на Дніпропетровщині. З полеглим попрощаються о 13:00 в селі Задубрівка.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок