"Перша втрата в селі". Спогади близьких про загиблу військову з Буковини Хімчинську

"Перша втрата в селі". Спогади близьких про загиблу військову з Буковини Хімчинську

"Перша втрата в селі". Спогади близьких про загиблу військову з Буковини Хімчинську
. Загибла військова Наталія Хімчинська

У селі Михальча Чернівецької області попрощалися із військовою Наталією Хімчинською. У сім'ї жінки усі – військовослужбовці, два роки тому вона теж підписала контракт, щоб служити в ЗСУ.

Від початку повномасштабного вторгнення Наталія воювала у гарячих точках. Загинула 7 серпня під час артилерійського обстрілу. У неї залишилося двоє дітей, яких візьме під опіку мати Наталії. Суспільне Чернівці ділиться спогадами близьких про загиблу.

Наталія Хімчинська доєдналася до лав ЗСУ у 2021 році – контракт підписала на три роки. На той момент у неї вдома залишилися двоє дітей, за якими доглядала мати. В армії служать також двоюрідні брати та сестри військової.

Сусідка Наталії Домка Кузьміч знає військову ще змалечку.

"Вона гралася й росла з моїми дітьми. Дуже робітна. Бувало, казала мені: "Тьотю Домко, не йдуть чоловіки на війну, а я піду", – розповідає Кузьміч.

Похорон військової Наталії Хімчинської
Рідні Наталії Хімчинської. Фото: Володимир Мороз/Суспільне Чернівці

Тітка Наталії Валентина Кухарчук каже, що під час повномасштабного вторгнення жінка воювала на багатьох напрямках, зокрема й у гарячих точках. Деякий час Наталію вважали зниклою безвісти, однак військова вийшла на зв'язок. 7 серпня Хімчинська потрапила під ворожий обстріл й загинула.

Валентина згадує загиблу, як добру маму.

"Життя у неї було нелегке. Її чоловік помер, і вона залишилася з дітьми. Завжди працювала, аби прогодувати дітей. Була доброю мамою. Вже в армії вона вдруге вийшла заміж. Чоловік також приїхав на похорон", – розповідає Валентина.

Наталія Хімчинська стала першою військовою з Михальчі, яка загинула, розповідає сусідка жінки Стефа. Полеглу поховали на кладовищі у селі.

"Вона була розумною й роботящою. Для нашої громади, для Михальчі, це перша така втрата".

У загиблої залишилося двоє дітей: старшому – 18 років, а менший — перейшов у шостий клас. Після смерті Наталії ними опікуватиметься бабуся.

Зустріч кортежу загиблої військової Хімчинської
Зустріч кортежу із загиблою Хімчинською. Фото: Володимир Мороз/Суспільне Чернівці

Наталія Хімчинська стала першою загиблою військовою із села Михальча
Хімчинська стала першою загиблою військовою із села. Фото: Володимир Мороз/Суспільне Чернівці

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected]

На початок