Як школам у Чернівцях рекомендують проводити останні дзвоники

Як школам у Чернівцях рекомендують проводити останні дзвоники

Оновлено
Як школам у Чернівцях рекомендують проводити останні дзвоники
. Фото: Суспільне Чернівці

У Чернівцях школи самостійно вирішують, як святкувати останній дзвоник. Водночас в управлінні освіти радять залучати до урочистостей лише випускників та враховувати, чи має заклад укриття у разі повітряної тривоги.

Про це у коментарі Суспільному розповіла начальниця міського управління освіти Ірина Ткачук.

"Як і в інші роки, рекомендуємо відходити від пишних радянських лінійок, куди "зганяють" весь учнівський та педагогічний колектив. Доходить до того, що учні втрачають свідомість. Рекомендуємо проводити мінікампанії в класних кімнатах", – каже Ткачук.

Оновлено: У попередній версії публікації йшлося, що Любов Петрушко – директорка у Чернівецькій загальноосвітній школі №3. Суспільне помилилося. Петрушко обіймає посаду заступниці директора закладу. Перепрошуємо за помилку.

7 червня останній дзвоник святкуватимуть у Чернівецькій загальноосвітній школі №3. Заступниця директора закладу Любов Петрушко каже, що планують провести захід у дві зміни та влаштувати вальс випускників.

"У нас є традиція на святі останнього дзвоника проводити вальс випускників. Вони будуть танцювати. Зважаючи на безпекову ситуацію, останній дзвоник буде у дві зміни: ранкове "коло друзів" для учнів 1-4 класів о 9:00, а також для 5-11 класів об 11:00 будуть урочистості з нагоди закінчення навчального року", – каже Петрушко.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected]

На початок