У Чернівцях безплатно навчатимуть записувати подкасти: як долучитися до занять

У Чернівцях безплатно навчатимуть записувати подкасти: як долучитися до занять

У Чернівцях безплатно навчатимуть записувати подкасти: як долучитися до занять
. Фото ілюстративне: Unsplash

У Резиденції молоді в Чернівцях навчатимуть молодь робити подкасти. Зокрема, пояснять, як придумати ідею, писати сценарій, готуватися до запису матеріалу та монтувати подкаст. Взяти участь у мінікурсі можуть люди від 20 до 35 років.

Про це йдеться на Facebook-сторінці Резиденції молоді.

Також під час курсу учасники дізнаються, як створити концепцію подкасту, яка техніка необхідна, щоб його записати, а також, як залучати аудиторію до прослуховування матеріалу.

Щоб взяти участь, потрібно заповнити онлайн-форму. Заявки приймають до 11:00 18 травня. Опісля учасникам, які пройдуть відбір, зателефонують, щоб підтвердити участь у навчанні. Всього пройти курс зможуть 15 людей.

"Вже зареєструвалися 16 людей. Є й охочі пройти курс з інших міст, але ми ще не знаємо, як вони будуть відвідувати заняття. Ми обиратимемо людей, які матимуть мотивацію, а також зможуть відвідати весь курс", – каже директорка Резиденції молоді Світлана Олексійчук.

Мінікурс триватиме впродовж шести днів: з 21 по 23 травня та з 6 по 8 червня. Заняття проводитимуть з 17:00 до 19:00 у Резиденції молоді на вулиці Головній, 41.

Учасники, які відвідають п'ять із шести занять, отримають сертифікат.

Що відомо про мінікурс:

  • Проводитиме заняття журналіст Олександр Кушнір. Він програмний директор студії подкастів Izone Media, співавтор проєкту Podcast Pidcast.
  • Організовують мінікурс громадська організація "Світимо" спільно з Резиденцією молоді у Чернівцях.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок