У Чернівцях транспортну картку можна отримати й в суботу: за яким графіком

У Чернівцях транспортну картку можна отримати й в суботу: за яким графіком

У Чернівцях транспортну картку можна отримати й в суботу: за яким графіком
. Фото: Марія Ігнатюк/Суспільне Чернівці

У Чернівцях транспортну картку для безплатного проїзду в комунальних тролейбусах та автобусах можна отримати у суботу. Раніше це можна було зробити лише по буднях. У суботу фахівці тролейбусного управління будуть працювати у ЦНАПі з 9:00 до 16:00.

Про це йдеться на Facebook-сторінці тролейбусного управління.

Готову картку можна отримати у відділенні ЦНАПу на вулиці Героїв Майдану, 7. Пільговика повідомлять про готовність картки телефоном або повідомленням. Опісля її потрібно забрати впродовж трьох днів. Із собою потрібно мати паспорт.

Хто та як може отримати картку?

Транспортними картками наразі користуються жителі Чернівців, Коровії та Чорнівки, які входять до Чернівецької громади. Також її можуть отримати пільговики з інших громад. які працюють у Чернівцях. Для цього вони мають надати довідку з місця роботи.

Крім цього, якщо пільговик зареєстрований в іншій громаді, однак постійно проживає у Чернівцях, він може звернутися до компанії, яка обслуговує будинок, та скласти акт про своє фактичне проживання у ньому.

Щоб отримати картку, потрібно надати паспорт чи свідоцтво про народження, код платника податків, пільгове чи пенсійне посвідчення. Ці документи потрібно принести до ЦНАПу на вулиці Героїв Майдану, 7 або зареєструватися на отримання картки на онлайн-формі.

Інші громади можуть укласти угоду з Чернівецькою міськрадою на виготовлення карток, щоб їхні пільговики могли їздити в комунальному транспорті Чернівців безплатно.

Для цього вони мають погодити на сесії, скільки грошей можуть виділити на відшкодування проїзду пільговиків. Раніше у коментарі Суспільному керівник ЧТУ Петро Лисак розповів, що попередньо укласти такі угоди планували Клішковецька, Острицька та Горішньошеровецька громади.

Що відомо

  • У Чернівцях на отримання транспортної картки подалася 31 тисяча пенсіонерів, учасників бойових дій та інших людей пільгової категорії. 16 тисяч з них отримали картки – це 50% пільговиків від тих, хто подав заявки.
  • Коли картки отримає 80-90% пільговиків, тоді зможуть ухвалювати рішення про перехід на електронний квиток у громадському транспорті міста, повідомив Клічук.
  • У жовтні 2022 року Чернівецьке тролейбусне управління уклало договір на закупівлю 120 тисяч транспортних карток для оплати за проїзд в тролейбусах та комунальних автобусах.
  • У лютому почали продавали загальні картки, які вартують 200 гривень та поповнені на 17 поїздок. Перелік точок продажу карток оприлюднили на сторінці ЧТУ.
  • Повністю перейти на е-квиток у Чернівцях планували в лютому, згодом перехід відтермінували до 1 березня. На пресконференції 5 квітня міський голова Роман Клічук повідомив, що електронний квиток не запровадили вчасно через затримку в постачанні карток.

Читати також

У Чернівцях почали продавати транспортні картки: скільки коштують та де купити

Транспортні картки у Чернівцях: як формували ціну та скільки отримують точки продажу

Як пільговикам з інших громад отримати транспортну картку Чернівців для безоплатного проїзду: пояснення

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

На початок