Чернівецькі студенти вийшли на акцію проти призначення Шкарлета в.о. міністра освіти

Чернівецькі студенти вийшли на акцію проти призначення Шкарлета в.о. міністра освіти

Чернівецькі студенти вийшли на акцію проти призначення Шкарлета в.о. міністра освіти
.

Під Чернівецькою облдержадміністрацією пікетують 20 студентів. Вони вимагають скасувати призначення Сергія Шкарлета виконувачем обов'язків міністра освіти і науки України.

Про це Суспільному Буковини сказала учасниця мітингу Анастасія Павлюк.

За її словами, Шкарлет не поділяє цінностей українського народу, його неодноразово звинувачували у плагіаті та підозрювали в отриманні хабарів, що є неприпустимим для очільника міністерства освіти і науки.

В інтерв'ю BBC News Україна, прем'єр-міністр Денис Шмигаль обґрунтував призначення Шкарлета тим, що в нього є менеджерський досвід, чіткі цілі з розвитку освіти і науки України, а також хороші відгуки від ректорів українських вузів.

Шкарлет обіймав посаду ректора Національного університету "Чернігівська політехніка" з 2010 року. На час призначення був наймолодшим ректором України. Він балотувався у депутати Чернігівської обласної ради від "Партії регіонів", заявляв, що підтримує експрезидента-втікача Віктора Януковича на виборах 2004 року і "поділяє погляди і принципи цієї партії".

У 2013 році Янукович своїм указом присвоїв Шкарлету почесне звання "Заслужений діяч науки і техніки України" за "вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю". Нагороду йому вручав Табачник, радником якого був Шкарлет.

У 2015 році Шкарлет балотувався до Чернігівської обласної ради 7-го скликання від "Блоку Петра Порошенка".

Що відомо

  • "Ексрегіонал" і ректор. Шмигаль запропонував Раді нового очільника Міносвіти.
  • Уряд призначив тимчасового очільника Міносвіти.
На початок