У гуртожитку Чернівців капітально ремонтують приміщення для проживання переселенців

У гуртожитку Чернівців капітально ремонтують приміщення для проживання переселенців

У гуртожитку Чернівців капітально ремонтують приміщення для проживання переселенців
. Світлина ілюстративна. Фото: Суспільне Чернівці

У гуртожитку Чернівців капітально ремонтують приміщення для тимчасового проживання вимушених переселенців. Роботи проводять у межах меморандуму про співпрацю, яку підписали Міжнародна організація з міграції та міська рада. Там зможуть проживати до 55 людей.

Про це у коментарі Суспільному розповів інженер організації В’ячеслав Караєв.

За його словами, житло для переселенців облаштують на першому поверсі гуртожитку на вулиці Полєтаєва, 10. Загальна площа приміщення — майже 425 квадратних метрів. Там капітально відремонтують житлові кімнати та повністю замінять інженерні мережі.

"Зараз почали демонтувати покриття стін, стелі й підлоги. З нуля зробимо мережі водопостачання, опалення, електрику та каналізацію. Встановимо енергозберігальні вікна. Опісля розпочнемо основний ремонт", – каже Караєв.

У гуртожитку облаштують 15 житлових кімнат. Приміщення зроблять доступними для людей з інвалідністю – планують окремий санвузол, збільшать дверні отвори в кімнаті та в кухні.

Караєв каже, за яким принципом поселятимуть людей у відремонтований гуртожиток, поки невідомо. Водночас люди зможуть жити там ще рік після закінчення війни.

Завершити ремонт планують в червні. У разі відключень світла – терміни можуть продовжити. Проєкт фінансують за програмою ЄС.

Що відомо

  • Представництво Міжнародної організації з міграції в Україні надає допомогу вимушеним переселенцям і людям, які постраждали від бойових дій, протидіє торгівлі людьми, надає допомогу уряду в протидії неврегульованій міграції та покращенні системи управління міграційними процесами. Також організація розробляє політику в сфері охорони здоров’я, яка враховувала б мігрантів. Представництво в Україні працює з 1996 року.

Читати також

З ліфтом й інклюзивним душем. У Чернівцях колишнє приміщення соцзахисту облаштували для переселенців з інвалідністю

"Хочу авто, щоб самому їхати на пари". Історія буковинця з ДЦП, який вчиться на перекладача на загальному потоці

"Казали робити аборт, бо я на візку". Історія буковинки з інвалідністю, яка виховує п'ятьох дітей

Читайте нас у Telegram: головні новини Буковини

На початок