У Чернівцях презентували дитячу книгу про безбар'єрне середовище

У Чернівцях презентували дитячу книгу про безбар'єрне середовище

У Чернівцях презентували дитячу книгу про безбар'єрне середовище
. Один з відвідувачів презентації читає книгу. Джерело фото:Суспільне Буковина

У Чернівцях презентували дитячу книгу "Зайчик-нестрибайчик подорожує" про доступне середовище. Це історія про зайчика, який пересувається на візку й вирушає у подорож.

Про це повідомляє кореспондентка Суспільного з презентації.

Книгу презентували до Міжнародного дня людей з інвалідністю у чернівецькій школі №14. На презентацію прийшли понад 40 дітей та батьків. Авторкою книги є письменниця та журналістка Оксана Драчковська.

У Чернівцях представили дитячу книгу про безбар'єрне середовище
Оксана Драчковська із сином Назаром. Суспільне Буковина

У книзі розповідають, як головний герой уперше вирушає у подорож на театральний конкурс та з якими труднощами він зіштовхується.

За словами авторки, книга написана простою та зрозумілою для дітей мовою. З неї діти зможуть дізнатися чи доступні переходи великого міста та як людині з інвалідністю потрапити до потяга чи автобуса.

Ілюстрації до книги створені так, аби дитина зрозуміла, в якому середовищі людина з інвалідністю може пересуватися без перешкод.

У Чернівцях представили дитячу книгу про безбар'єрне середовище
Ілюстрації до книги створила племінниця авторки — Оксана Драчковська-молодша. Суспільне Буковина

Книгу видали у чернівецькому артвидавництві "Чорні вівці". Перша частина книги про зайчика на візку "Зайчик-нестрибайчик та його смілива мама" вийшла у 2019 році. Ідея її створення в Оксани Драчковської виникла, коли її син пішов до школи. Учні не знали як реагувати на нього, тому письменниця захотіла у художньому стилі розповісти про дітей з інклюзією.

Що відомо

  • Перша частина казки "Зайчик-нестрибайчик та його смілива мама" отримала спецвідзнаку "Коронації слова", потрапила до списків двох найпрестижніших книжкових рейтингів "Книга року BBC" і "Барабука", а також стала переможцем у номінації "Література для дітей від 6 до 8 років" BookForum Best Book Award-2020.
  • Ілюстрації до книги створювала художниця, фіналістка Болонської виставки дитячих ілюстрацій Оксана Драчковська-молодша.

Читайте також

У Чернівцях презентували книгу поезій студентів

Фільм про буковинську Маланку: на промоцію стрічки виділили 1,5 мільйона гривень

Гітара, кахон та цимбали. Чернівецький гурт "ZAPAL" готується до шоу талантів

На початок