Мінфін відкликав дозвіл на перерахування Чернігову 25 млн грн на фортифікації, — Ломако

Мінфін відкликав дозвіл на перерахування Чернігову 25 млн грн на фортифікації, — Ломако

Ломако та фотифікаційні споруди
Ломако та фотифікаційні споруди. Суспільне Чернігів

Міністерство фінансів України відкликало дозвіл на перерахування Чернігову 25 мільйонів гривень на фортифікації.

Про це повідомив в.о міського голови Чернігова Олександр Ломако на своїй Facebook-сторінці.

"Представники громади столиці виділили 25 мільйонів гривень на оборонні споруди для Чернігова. Спочатку Уряд погодив міжбюджетний трансфер. А потім різко відкликав своє ж погодження. Очевидно, після отриманої вказівки", — написав Ломако.

Нагадаємо, 16 травня депутати Київської міської ради підтримали рішення про виділення 25 мільйонів гривень на будівництво оборонних споруд поблизу Чернігова в рамках програми "Захисник Києва". Також передачу цих коштів погодило Міністерство фінансів України.

Як йдеться у документі, який опублікував Олександр Ломако, Міністерство фінансів відкликає лист та повідомляє про непогодження передачі коштів у зв'язку з додатковим аналізом пакета документів, який надіслала Київська міська рада, щодо погодження передачі грошей.

Мінфін відкликав дозвіл на перерахування Чернігову 25 млн грн на фортифікації, — Ломако
Лист від Міністерства фінансів України. Олександр Ломако

Зі слів Ломака, Чернігів потребує укріплення фортифікаційних споруд.

"З бюджетом зараз складно, 800 мільйонів ПДФО вилучила держава. Вилучили в місті кошти, а тепер ще й заборонили отримувати допомогу на будівництво укріплень. На жаль, бачимо ще один приклад ставлення центральної влади до чернігівців", — пише в.о. міського голови.

Олександр Ломако дав доручення управлінню фінансів Чернігівської міськради підготувати зміни до бюджету, для того, щоб в повному обсязі профінансувати спорудження фортифікацій навколо Чернігова.

Як повідомляв раніше в.о міського голови, протягом 2022 та 2023 років з міського бюджету Чернігова на оборонні споруди витратили 110 мільйонів гривень.

Суспільне надіслало інформаційний запит Міністерству фінансів України, чому вони спочатку погодили передачу 25 мільйонів гривень на будівництво фортифікацій у Чернігові, а згодом відкликали дозвіл. Відповідь готові опублікувати у наступних матеріалах.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок