Київська міська рада виділила 25 мільйонів гривень на оборонні споруди поблизу Чернігова

Київська міська рада виділила 25 мільйонів гривень на оборонні споруди поблизу Чернігова

Київ виділив Чернігову 25 мільйонів гривень на оборонні споруди
Герби Києва та Чернігова на фоні оборонної споруди. Суспільне Чернігів

Депутати Київської міської ради підтримали рішення про виділення 25 мільйонів гривень на будівництво оборонних споруд поблизу Чернігова в рамках програми "Захисник Києва". Також передачу цих коштів погодило Міністерство фінансів України. Наступний крок — затвердження цього рішення на сесії Чернігівської міськради у червні.

Про це повідомив в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако на загальноміській нараді 7 червня.

"Після того, як ми це затвердимо на сесії, ми отримаємо кошти, але для їх використання на будівництво оборонних споруд ще буде необхідне рішення Ради оборони області".

За словами Ломака, у міської ради є заявка від ОТУ "Сіверськ" розширення та укріплення окремих позицій.

"Те ж дерево, його треба замінити, адже пройшло два роки вже. Попередньо ми орієнтувалися на 50 мільйонів гривень по тій заявці, яку нам подали. Це бетонні роботи, це монтаж і так далі. Ми домовилися з мером Кличком, що десь 50% на 50% ми їх профінансуємо. Як тільки кошти будуть у нас, ми замовляємо, і нас ставлять в чергу. Після цього ми будемо орієнтуватися по терміну, коли ми зможемо ці роботи профінансувати".

Нагадаємо, що зі слів Ломака, протягом 2022 та 2023 років з міського бюджету Чернігова на оборонні споруди витратили 110 мільйонів гривень.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок