Втричі більше, ніж торік: за 4 місяці понад 4 000 направлень в "Армію відновлення" отримали безробітні Чернігівщини

Втричі більше, ніж торік: за 4 місяці понад 4 000 направлень в "Армію відновлення" отримали безробітні Чернігівщини

"Армія відновлення" на Чернігівщині, січень-квітень 2024 року
"Армія відновлення" на Чернігівщині. Суспільне Чернігів

Понад 4 000 направлень на суспільно корисні роботи в рамках програми "Армія відновлення" отримали безробітні Чернігівщини протягом січня-квітня 2024 року. Це втричі більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це повідомляє Чернігівський обласний центр зайнятості на своїй Facebook-сторінці.

Як йдеться у повідомленні, до "Армії відновлення" залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за спеціальністю, а також незайнятих внутрішніх переселенців.

На період участі у суспільно корисних роботах з ними укладається строковий трудовий договір, тобто це офіційна тимчасова зайнятість та страховий стаж.

В рамках цих робіт люди облаштовували укриття, заготовляли дрова, розфасовували гуманітарну допомогу, допомагали у приготуванні їжі для військових, плели маскувальні сітки і за це отримували виплати з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

У 2024 році видатки Фонду на ці цілі по області склали майже 24 мільйони гривень

Нагадаємо, майже 9 200 безробітних на Чернігівщині долучилися до "Армії відновлення" з середини жовтня 2022-го, з них 400 з початку 2024 року. За свою роботу вони отримували — до 10 тисяч 650 гривень на місяць.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок