"На півночі в противника впав запал атакувати керованими авіабомбами", — Юрій Ігнат

"На півночі в противника впав запал атакувати керованими авіабомбами", — Юрій Ігнат

"На півночі в противника впав запал атакувати керованими авіабомбами", — Юрій Ігнат
. ФОТО: Gettyimages (ілюстративне)

У військових РФ впав запал атакувати керованими авіабомбами саме з північного напрямку — Чернігівщину та Сумщину. Про це 22 травня в ефірі національного телемарафону сказав речник Командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

"Після відомих подій, на півночі в противника впав запал атакувати керованими авіабомбами. Щось їм заважає. Можливо це "брянський привид" надокучає і бояться вони його, як "київського привида" боялися".

Раніше в телемарафоні Юрій Ігнат сказав, що військові гелікоптери та літаки, які зазнали катастрофи у Брянській області Росії, використовувались для завдання ударів по українській території.

"В Росії офіційно визнали падіння чотирьох літальних апаратів. Зокрема, два гелікоптери та два літаки. Третій гелікоптер зник теж за незрозумілих причин. Про третій гелікоптер вони теж повідомляли, але не дуже визнається, щоб не сильно травмувати росіян", — сказав речник ПС.

Нагадаємо, в Брянській області 13 травня неподалік українського кордону розбилися два російські літаки — СУ-34 та СУ-35 та два гелікоптери МІ-8, що їх супроводжували. В чотирьох російських авіасуднах загинули всі дев'ять членів екіпажів. За даними російських ЗМІ, ця авіагрупа летіла бомбити Чернігівщину.

Нагадаємо, що востаннє війська РФ скинули авіабомбу на прикордонне село у Семенівській громаді ввечері 11 травня. Один авіаудар зафіксовано в населеному пункті Архипівка. Як йшлося у повідомленні оперативного командування "Північ", близько 21:35 росіяни скинули з російського літака типу Су-35 керовану ФАБ-500.

Внаслідок удару поранені дві місцеві жительки. Також сталося займання трьох приватних будинків.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок