2022 рік у цифрах: як читали та переглядали Суспільне Чернігів на сайті та у соціальних мережах

2022 рік у цифрах: як читали та переглядали Суспільне Чернігів на сайті та у соціальних мережах

2022 рік у цифрах: як читали та переглядали Суспільне Чернігів на сайті та у соціальних мережах
. ФОТО: Суспільне Чернігів

Залишається кілька годин до того моменту, як ми зустрінемо новий 2023 рік, а поки Суспільне Чернігів пропонує ознайомитись з цьогорічними результатами роботи нашої команди, зокрема з кількістю ваших переглядів та вподобайок під нашими матеріалами на різних платформах.

У цьому матеріалі ми покажемо, яке відео набрало найбільше переглядів, які матеріали стали найпопулярнішими на Facebook та скільки людей відвідали наш сайт — Суспільне Чернігів.

Для початку статистика

На сайті suspilne.media в Чернігівській області протягом року ми нарахували понад 4 800 000 активних читачів. Водночас сторінки з нашими матеріалами читачі переглянули понад 24 мільйони разів. В середньому, кожен з вас читав новини Суспільне Чернігів на сайті suspilne.media протягом шести хвилин, що відповідає часу прочитання порівняно великого та змістовного інформаційного матеріалу. До речі, майже 90% наших читачів надають перевагу мобільній версії сайту, 9% читають нас з комп'ютера чи ноутбука, і лише 1% обирає планшет.

На сторінці Суспільне Чернігів у Instagram ми маємо понад 42 500 підписників. В той самий час охоплення нашої Instagram-сторінки зросло на 1 500% та перевищило 3 100 000 користувачів.

На Facebook-сторінці Суспільне Чернігів охоплення аудиторії зросло на 76% та становить понад 31 000 000 людей, а кількість підписників зросла майже вдвічі та досягла цифри 300 000 підписників.

Telegram та Viber теж відіграють одну з вирішальних ролей у поширенні інформації та матеріалі сайту suspilne.media. Telegram-сторінка Суспільне Чернігів налічує понад 162 000 підписників, а Viber-сторінка майже 40 000 підписників.

Найпопулярніші матеріали на сайті

Розпочнемо з матеріалів, які протягом 2022 року читали на нашому сайті найбільше. Зі зрозумілих причин більшість матеріалів, які читали найчастіше стосуються війни та повномасштабного вторгнення РФ на територію України.

Найчастіше поміж статей читали хронологію подій першої доби вторгнення росіян на територію Чернігівщини з ранку 24 лютого до ранку 25 лютого — Росія вторглася в Україну. Ситуація на Чернігівщині. Тут можна переглянути реакцію на вторгнення військових, чиновників та звичайних містян, які вже зранку стояли у довжелезних чергах за продуктами та готівкою.

Другим з популярністю матеріалом стала стаття — "Вагони горіли тиждень": як на Чернігівщині селяни навели вогонь на 50 цистерн та російську колону бронетехніки. В ній журналісти Суспільного розповідають про те, як жителі села Воловики Корюківського району у лютому 2022 року передавали інформацію українським військовим про те, що на станції Низківка стоїть понад 50 цистерн із дизпаливом, як ті дні пам'ятають очевидці, що було далі із цистернами та яка екологічна ситуація у Воловиках зараз.

Третьою в цьому списку йде новина — "Серце болить, коли людей до могил кидають в пакетах": до Чернігова з Понорниці доставили 30 трун. У ній ми розповідали про ситуацію, коли у березні 2022 року у Чернігові не вистачало столярів для виготовлення трун і тому їх доводилося привозити з інших громад під загрозою обстрілів.

Дерев'яні труни з Понорницької громади
Дерев'яні труни з Понорницької громади. ФОТО: Ольга Кунтиш

Наступним у переліку йде матеріал — На Чернігівщині у разі поновлення бойових дій потрібно евакуювати щонайменше 300 тисяч людей: як це буде відбуватися. Тут начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус розповів про план евакуації у разі повторного вторгнення, про те, що він має чітку послідовність і схему руху евакуаційного транспорту з різних районів області.

На п'ятому місці новина — Одномісячна дитина, яку збили на переході у Чернігові, померла вночі у лікарні. Дитина померла у лікарні о другій годині ночі 22 листопада через набряк мозку та зупинку серця. Це сталося внаслідок ДТП на проспекті Миру, 175, коли автомобіль Hyundai збив жінку, яка переходила з візочком дорогу нерегульованим пішохідним переходом.

Що дивилися у Facebook

Що ж стосується показників Суспільне Чернігів на сторінці у Facebook, то тут перш за все слід звернути увагу на наші відеоісторії. За 2022 рік на відеоісторіях Суспільне Чернігів хоча б на три секунди зупинили свою увагу понад 222 мільйони разів, а ось протягом хвилини та більше ми нарахували 55 мільйонів переглядів.

Найбільше переглядів за 2022 рік зібрав репортаж з Ягідного, села біля Чернігова, де на той час п’ятий день шукали цивільних, загиблих під час російської окупації. Це відео загалом переглядали понад 7 500 000 хвилин.

Наступною у цьому переліку йде історія 15-річної Діани, яка перев’язувала дідусю поранену ногу, а мамі затискала рану на голові. Цій дівчинці з села Киїнка довелося пережити обстріл власного будинку та смерть мами. Цю відеоісторію дивилися протягом 6 500 000 хвилин.

У ТОП-5 відеоматеріалів на Facebook за 2022 рік увійшов і відеосюжет про те, як на Чернігівщині з Десни дістали танк з трьома мертвими росіянами, які шукали понтонну переправу, поїхали вздовж річки вузькою дорогою, але не знайшли її та потонули разом із технікою. Цей сюжет дивилися протягом 5 600 000 хвилин.

На четвертому місці в нашому переліку відео з позиції росіян у лісосмузі під Черніговом. На відео можна побачити звідки росіяни стріляли, де спали та як ховали своїх. Загалом цей сюжет переглядали протягом 5 300 000 хвилин.

Ще один сюжет з покинутої позиції росіян замикає п'ятірку відео у Facebook за найбільшою загальною тривалістю переглядів. Цей табір у лісосмугах біля селища Михайла-Коцюбинського відшукали місцеві та показали нашим журналістам, як протягом місяця жили там росіяни, звідки й чим стріляли по Чернігову та околицях. Відео загалом переглядали протягом 5 200 000 хвилин.

Читайте також

Підсумки 2021 року. Як дивилися та читали Суспільне Чернігів у соціальних мережах

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок