"Я з жодним губернатором не воював": Атрошенко про відносини з Чаусом та зневагу до себе

"Я з жодним губернатором не воював": Атрошенко про відносини з Чаусом та зневагу до себе

Доповнено
"Я з жодним губернатором не воював": Атрошенко про відносини з Чаусом та зневагу до себе
. ФОТО: Суспільне Чернігів

Міський голова Владислав Атрошенко не має жодних питань до начальника Чернігівської ОВА В'ячеслава Чауса, крім одного: чому його не випускають за кордон. Про це Атрошенко розповів на пресконференції у міськраді 15 листопада.

Зі слів міського голови, вони окремо один від одного відвідують події, зустрічають делегації з послами й інвесторами. Як переконує він, це не його "демарш". Обласна військова адміністрація не запрошує Атрошенка на спільні зустрічі.

"Я нікому ніколи не дозволю поводити себе стосовно мене зі зневагою, тим більше зі зневагою не мене особисто, а громадян, які мене обирали. У мене жодних питань до Чауса немає, окрім декількох. Зокрема, яке він право має не випустити за кордон. У багатьох випадках там, де мені не можна виїхати за кордон, місто страждає. В тих випадках, де приїздять донори, посли, а обласна адміністрація не запрошує мера міста, якого обрали люди. Це зневага не до мене, я це переживу, це зневага до чернігівців", — каже Атрошенко.

Проте міський голова зауважив, що готовий співпрацювати з головою ОВА заради відбудови міста і залучення в регіон додаткових грошей та інвесторів.

"Я налаштований співпрацювати з будь-ким і будь-яким прізвищем заради міста і заради результату. З ким завгодно готовий об’єднуватися заради майбутнього міста Чернігова, заради залучення коштів, заради запрошення інвесторів і втілення інвестиційних проєктів, жодних пересторог немає. Те, що прем’єр приїжджає, а не запрошують міського голову, то це ж питання не до міського голови. Це абсурд".

Сюжет Суспільного від 18 червня про зміни в стосунках Владислава Атрошенка та В'ячеслава Чауса після деблокади Чернігова:

Також Атрошенко вважає, що зміна начальника ОВА може змінити ситуацію в гіршу сторону.

"В мене підходи дуже прості до цієї проблеми. Якщо не буде цього, то де гарантія, що не буде гіршого? Сьогодні я не хочу взагалі жодного поганого слова називати, тим паче "конфлікт". Йде війна, цього керівника призначав Президент України, а нам треба єднатись навколо Президента України та вигравати війну".

Нагадаємо, 19 червня Владислава Атрошенка не випустили до Польщі, де він у Жешуві мав взяти участь у підписанні меморандуму про співпрацю між містами, 2 липня ситуація повторилася із поїздкою до Швейцарії.

Тоді у коментарі Суспільному Атрошенко повідомив, що пов’язує це із конфліктом з неназваним представником Офісу Президента, який намагається розвинути начальник ОВА.

В'ячеслав Чаус неодноразово коментував стосунки з Владиславом Атрошенком після деблокади Чернігова. Зокрема у коментарі Суспільному в червні цього року начальник ОВА розповів, що він особисто конфлікту з міським головою Чернігова не має.

"Мені важко коментувати цю історію, бо як для себе я конфлікту жодного не вбачаю. Якщо його вбачає команда мера, то мабуть, це треба спитати у мера. По Давосу там просто історія – вони звернулися за погодженням, якого насправді від мене не потребувало. Свою позицію я висказав. Результат – це пів кишені візитних карток з Давосу. Ми з командою за цей період, коли Чернігівщина стала доступною для відвідувань, і в онлайн режимі, і в офлайн, до нас приїзжали більш 50 міжнародних фондів, організацій, з якими ми підписали меморандуми, договори. Я сподіваюсь, що декілька таких зустрічей переростуть у дійсно потужні домовленості. Тому я висказав своє бачення. Навіщо вони це роздувають, це треба спитати в них", — зазначав Чаус.

Щодо причини, чому команда міського голови та сам він нібито навмисно "роздуває" конфлікт, начальник ОВА відповів, що не знає, навіщо йому радять це робити. Та додав, що щиро вважає Атрошенка досвідченим політиком та розумним керівником.

“Я вважаю Владислава Анатолійовича, по-перше, досвідченим політиком. Я це щиро говорю. Я його вважаю розумним керівником. Чому команда так робить? Я вважаю, що треба займатись розвитком міста, в першу чергу. Є ж багато проблем. Я думаю, що ми маємо бути єдиною командою в розвитку міста.

Детальніше дивіться у нашому відео:

Читайте також

Атрошенко прокоментував виїзд дружини за кордон на Toyota Camry, який призвів до судового позову НАЗК

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок