Обшуки у Чернігові проводять в рамках розслідування діяльності управління капітального будівництва

Обшуки у Чернігові проводять в рамках розслідування діяльності управління капітального будівництва

Обшуки у Чернігові проводять в рамках розслідування діяльності управління капітального будівництва
. ФОТО: Суспільне Чернігів

Обшуки у комерційних організаціях та комунальних підприємствах, про які 28 жовтня на сесії Чернігівської міськради повідомив міський голова Владислав Атрошенко, проходять в рамках розслідування кримінального провадження за частиною 5 статті 191 – «Привласнення та розтрата майна в особливо великих розмірах».

Її відкрили 2 серпня 2021 року.

Про це йдеться в ухвалі Печерського районного суду Києва від 19 жовтня, яку Суспільне отримало одразу з двох джерел.

Як йдеться в ухвалі, з 2019 по 2021 рр. службові особи управління капітального будівництва міськради за попередньою змовою із службовими особами низки підприємств, розтратили кошти міського бюджету в особливо великих розмірах.

Серед підприємств, вказаних в ухвалі – абсолютна більшість підрядників, з якими працювало УКБ. Це КП «Зеленбуд», ТОВ «Сіверспецбуд», ТОВ «Нормаль Україна», ТОВ «Сучасна ремонтно-будівельна компанія», ТОВ «Сіверспецбуд», ТОВ «Еко комфорт груп», ТОВ «УТБ-інжиніринг», ПП «Буд-арвест», ТОВ «Фірма МЖК-сервіс», ФОП Живенко С.В. (мова про ФОП ексдепутатки Чернігівської міськради Світлани Живенко).

Обшуки просять провести за адресами фігурантів справи для отримання тендерної документації за низкою міських підрядів.

Зокрема, це стосується Ландшафтної реконструкції прилеглої території біля Міського палацу культури, капітальних ремонтів пологового будинку, 3 школи, басейну у 19 та 11 школі, 27 дитсадка, 11 колегіуму, 1 школи, термомодернізації 3 поліклінічного відділення, будівництва дитячого садка-ясел у мікрорайоні «Масани» та низки інших закупівель за бюджетні гроші.

28 жовтня співробітники СБУ провели обшуки, зокрема, в управлінні капітального будівництва. Його начальник В’ячеслав Почеп сказав Суспільному, що вважає це елементом політичного тиску.

Те ж саме на сесії Чернігівської міськради сказав і Владислав Атрошенко, назвавши проведення обшуків «привітом з Києва щодо моєї політичної позиції».

Читайте також:

Житловий будинок із підземним паркінгом під вікнами ОДА: хто дав дозвіл на будівництво?

На початок