Мораторій на підвищення тарифів на газ: черкаські депутати ухвалили звернення до Кабміну

Мораторій на підвищення тарифів на газ: черкаські депутати ухвалили звернення до Кабміну

Мораторій на підвищення тарифів на газ: черкаські депутати ухвалили звернення до Кабміну
. Суспільне: Черкаси - Олеся Безпалова

Депутати Черкаської міської ради ухвалили звернення до керівництва держави про мораторій на підвищення тарифів на газ протягом року. Про це передає власна кореспондентка Суспільного з місця події.

Звернення депутатів до керівництва країни підтримали 28 депутатів із 39-ти.

Читайте також: "Стоп тарифний геноцид": у Черкасах мітингують проти підвищення тарифів на газ

Депутати вважають, що пропозиція виконавчого директора НАК "Нафтогаз України" щодо відновлення експорту газу з Російської федерації є прямою загрозою для незалежності України. Депутатка Черкаської міської ради Любов Майборода оголосила звернення:

"Відновлення експорту газу з Росії - означає забезпечення грошима сепаратистів, які вбивають українців на сході. Тому ми закликаємо українську владу скасувати плани щодо закупівлі газу з Російської федерації, адже це є прямою загрозою незалежності України", - зазначила Любов Майборода.

Що відомо

  • Кабінет міністрів хоче запровадити державну регуляцію ціни на газ для побутових споживачів на період карантину або до завершення опалювального сезону через зростання біржових цін. Запланована єдина ціна для всіх побутових споживачів - 6,99 гривні за кубометр газу.
  • Раніше Денис Шмигаль повідомив, що Кабінет міністрів та компанія "Нафтогаз" розробили два підходи, які дозволять знизити ціни на газ.
  • 10 січня у низці міст України пройшли акції протесту проти підвищення тарифів. Ціни на тепло та електроенергію зросли з 1 січня 2021.
  • Перегляд тарифів є умовою надання Україні 5 мільярдів доларів за програмою Stand-By Міжнародного валютного фонду.

На початок