Забудова полігону: у Черкасах хочуть побудувати мікрорайон для переселенців

Забудова полігону: у Черкасах хочуть побудувати мікрорайон для переселенців

Забудова полігону: у Черкасах хочуть побудувати мікрорайон для переселенців
. Суспільне Черкаси

Мікрорайон на 25 тисяч людей для переселенців планують побудувати у Черкасах. Про це у коментарі Суспільному повідомив міський голова Анатолій Бондаренко.

Будівництво хочуть розгорнути на території колишнього полігону у Південно-Західному мікрорайоні. Нині обговорюють практичні аспекти реалізації проєкту.

"Вивчаємо посадку, правильність розміщення, тому що там і дитсадок потрібно буде будувати. Це буде великий мікрорайон на близько 25 тисяч людей", — розповів міський голова Анатолій Бондаренко.

Директор комунального підприємства "Черкасиінвестбуд" Іван Будяк зауважив, що наразі чекають на офіційні дані:

"Найближчим часом чекаємо офіційного звернення до нас щодо надання земельних ділянок, на яких передбачається будівництво. Максимально швидко будемо реагувати, тому що ситуація критична".

Зі слів Івана Будяка, така ситуація склалась, оскільки офіційні реєстри закриті та ще визначається процес будівництва.

Що відомо

  • 24 лютого о четвертій годині ранку Росія напала на Україну. Президент Росії Володимир Путін виступив з екстреним зверненням до громадян, в якому повідомив про рішення щодо початку військової операції на Донбасі.
  • Зранку 1 березня на Черкащині зафіксували чотири вибухи в Уманському районі. Життю черкаських військових, які отримали травми під час вибухів в Умані, нічого не загрожує.
  • 12 березня на Черкащині під час нічних авіанальотів збили ракету. Її уламки впали на подвір'я, пошкодивши будинок і кілька авто, травмованих немає повідомив керівник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець.
  • На Черкащині в ніч на 16 березня збили ракету, повідомив радник керівника Обласної військової адміністрації Олександр Скічко. За його словами, травмованих унаслідок події немає.
  • Більше ніж сто тисяч внутрішньо переміщених людей станом на 19 квітня проживає на території Черкащини, повідомив керівник обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок