Черкаські школи та дитячі садочки тимчасово не працюватимуть

Черкаські школи та дитячі садочки тимчасово не працюватимуть

Черкаські школи та дитячі садочки тимчасово не працюватимуть
. Суспільне: Черкаси

Черкаські школярі йдуть на канікули із 28 лютого по 13 березня, освітній процес у дитячих садочках — призупинили. Про це розповів виконувач обов’язків директора міського департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов.

Як пояснив Богдан Бєлов, освітній процес призупинили згідно з рекомендаціями Міністерства освіти та науки України у зв’язку із введенням воєнного стану.

"Заклади дошкільної освіти міста тимчасово припиняють освітній процес. У закладах загальної середньої освіти з понеділка (28 лютого - ред.) оголошено двотижневі канікули, до наступних розпоряджень".

Що відомо

  • В Умані із 27 лютого комендантська година почнеться раніше — із 19:00 і триватиме до шостої ранку, розповіла міська голова Ірина Плетньова.
  • У Черкасах та області 27 лютого комендантська година почнеться на дві години раніше — із 20. Триватиме, як зазвичай, до шостої ранку, повідомив голова ОДА Олександр Скічко.
  • З 24 лютого по усій території Черкаської області з 22:00 до 6:00 розпочала діяти комендантська година. Про це повідомив голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Скічко. У цей час заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях без спеціальних перепусток і посвідчень. Їх отримають працівники підприємств, установ і організацій, що забезпечують життєдіяльність області.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок