"Ви заслуговуєте найвищої нагороди": зворушливе вітання бійців 105 бригади з Днем матері

Бійці 105-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ. Скрін з відео/105 окрема бригада тероборони ЗСУ

У День матері бійці 105-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України з Тернопільщини зворушливо привітали зі святом.

Відео вітання оприлюднив у фейсбуці пресофіцер бригади Юрій Кульпа.

"Дякую вам за те, що виховали нас із братом людьми, які сьогодні захищають нашу з вами незалежність. Ви завжди повторюєте, як нам із ним важко, але розумію, як важко зараз саме вам. Як ви плачете щодня, переживаючи за своїх синів. Ви заслуговуєте найвищої нагороди. Дякую вам за ваші молитви, які гріють наші серця, які оберігають нас від злого. Любимо вас і чекайте нас з перемогою", — сказав військовослужбовець Володимир на позивний "Шекспір" із Чортківського району, який несе службу в 80-му батальйоні 105-ї бригади тероборони ЗСУ.

Військовослужбовець Володимир на позивний "Шекспір". Скрін з відео/105 окрема бригада тероборони ЗСУ

До привітання долучилися й інші захисники:

  • "Дякую, мамо, за все, що ти для мене зробила. Надіюся, що я гідний син", — сказав тернополянин Тарас на позивний "Безіменний".
  • "Дорогі наші матусі, всі, хто чекає своїх синів додому, вітаємо вас із святом. Бажаємо вам міцного здоров’я і всього самого найкращого, терпіння. Ми вас любимо. Все буде Україна!", — говорить Олександр "Борода".
  • "Мамо, я тебе люблю!", — сказав боєць Михайло з Кременеччини на позивний "Хантер".
  • "Дякую, що ви у нас є!", — каже військовослужбовець Богдан з позивним "Процесор".

"Мама — найголовніша людина в житті кожного, яка завжди зрозуміє, пробачить і буде безумовно любити, незважаючи ні на що", — написав в соцмережі Юрій Кульпа.

Нагадаємо, 105-та окрема бригада територіальної оборони ЗСУ презентувала фільм "На день ближче до перемоги". У стрічці 16 історій військовослужбовців та військовослужбовиць, які захищають Україну від російських окупантів, а також історії волонтерів та рідних загиблих бійців.

Історії людей, які взяли участь у зйомках фільму