Чемпіонат Європи з футболу 2024 року
Чемпіонат Європи з футболу 2024 року

"Просто так ми звідси не поїдемо". Юхим Конопля поділився думками перед матчем проти Словаччини

Юхим Конопля у складі збірної України у матчі проти Румунії на Євро-2024 з футболу. REUTERS/Michaela Stache

Що сказав футболіст перед матчем другого туру.

Збірна України в другому турі Євро-2024 з футболу зустрінеться зі збірною Словаччини. Матч відбудеться у п'ятницю, 21 червня.

Національна збірна на Євро-2024 стартувала з поразки 0:3 від Румунії. Другим суперником України стане Словаччина, що перемогла Бельгію (1:0) у першому матчі. Напередодні другого поєдинку Олександр Зінченко розповів про налаштування на гру, а Сергій Ребров прокоментував критику у бік збірної.

Суспільне Мовлення – транслятор чемпіонату Європи-2024 з футболу. Дивіться щоденно по одному матчу, а також усі матчі збірної України, на місцевих телеканалах Суспільного (у цифровому ефірі T2, кабельних мережах та IPTV, крім OTT-платформ).

Правий захисник Юхим Конопля у коментарі для Взбірна поділився думками щодо наступного суперника "синьо-жовтих". Він розповів про сильні сторони Словаччини, свою реакцію на поєдинок із Бельгією та виокремив те, у чому Україні варто взяти приклад зі свого суперника.

  • Про наступного суперника – Словаччину

"Ця команда втричі більш організована, аніж румуни. Вони показали [результат] насамперед завдяки своїй організованості та командній силі, а не зірковим гравцям, що можуть здобувати позитивний результат проти дуже сильних опонентів. Тому ця гра ще важливіша, аніж проти румунів, бо в ній буде вирішуватися наша подальша доля".

  • Реакція на матч Словаччина – Бельгія
"Наскільки здивувала перемога Словаччини над Бельгією? Було дійсно видно, що бельгійцям важко створювати моменти проти них. Те, як вони віддавалися на полі — нам потрібно у них навчитися цього і зробити це за короткий відрізок часу".
  • Про те, кого можна виділити зі збірної Словаччини

"Кого виділю у Словаччині? [Станіслава] Лоботку з "Наполі". Трохи слідкую за італійським чемпіонатом, цікаво його дивитися. Це найважливіший їхній гравець, він – дуже гарна статура на полі, від якої всі у Словаччині відштовхуються".

  • Про бажання перемогти
"Звісно, таке бажання є. Впевнений, що навіть якщо не буде такої якісної гри, яку від нас очікують люди, але буде самовіддача — просто так ми звідси не поїдемо".

Конопля не потрапив до стартового складу України на матч проти Словаччини. З перших хвилин справа у захисті української збірної зіграє Олександр Тимчик.

Що відомо?

  • Поразка України із рахунком 0:3 у першому поєдинку групового раунду стала найбільшою для "синьо-жовтих" за всю історію виступів на цьому етапі. Також за рік роботи Реброва головним тренером – стала найбільшою для збірної України.
  • Конопля вийшов у стартовому складі збірної у матчі проти Румунії та був замінений Олександром Тимчиком на 72-й хвилині матчу.
  • Матч другого туру Словаччина — Україна відбудеться у п'ятницю, 21 червня. Гра в Дюссельдорфі стартує о 16:00 за київським часом.