Новини в Україні

Україна втратила позицію в рейтингу чоловічих збірних ФІБА після поразок у відборі Євробаскету

Збірна України з баскетболу

Одна українка — у топ-40 індивідуальної гонки на етапі Кубка світу з біатлону в Голменколлені: результати

Україна посіла 11-те місце у дівочій естафеті на юніорському чемпіонаті світу з біатлону

"Повела себе дуже погано". Гендиректор "Шахтаря" розповів, що ФІФА погрожувала клубу єврокубковим баном через борги

Збірна України фінішувала 16-ю в юнацькій естафеті на чемпіонаті світу з біатлону

Збірна України посіла третє місце у медальному заліку юніорського Євро-2024 з фехтування: усі нагороди, хто виграв медалі у складі України

"Бенфіка" Анатолія Трубіна поступилась "Спортінгу" у першому півфінальному матчі Кубка Португалії: як зіграв українець, статистика Трубіна у матчі

Розклад виступів українців у перший день ЧС-2024 з легкої атлетики у приміщенні: хто й коли стартує

Важливо
Чемпіонат світу з легкої атлетики: розклад виступів українців (п'ятниця, 1 березня), коли стартують українські атлети на ЧС з легкої атлетики, трансляція ЧС з легкої атлетики

Україна мінімально обіграла Ізраїль у відборі на жіноче Євро з гандболу: результат і таблиця

Українець Віталій Мандзин вперше виграв Малий кришталевий глобус юніорського Кубка IBU