Адаптивний спорт

Україна виграла медальний залік ЧС-2024 з легкої атлетики серед спортсменів з інтелектуальними порушеннями: всі нагороди

Паралімпійський спорт

"Якщо не я, хто переможе росіянку?" Бігунка Оксана Ботурчук повернулася у спорт, аби відібратися на п'яту Паралімпіаду

Ексклюзивно

Паралімпійська збірна України здобула 15 медалей на першому етапі Гран-прі з легкої атлетики: усі нагороди

Росія та Білорусь не виступлять на Дефлімпійських іграх попри допуск: як це стало можливим

Ексклюзивно

"Вийшло все, що хотіли". Парабіатлоніст Казік — про "золотий" етап Кубка світу в Мартелі та емоції від виступу

Ексклюзивно

Збірна України здобула 25 медалей на другому етапі Кубка світу з парабіатлону та лижних перегонів: усі нагороди

Кубок світу з паралижних перегонів: Результати збірної України на другому етапі в італійському Мартелі, всі нагороди українських параатлетів у лижних перегонах

Збірна України здобула 17 медалей на першому етапі Кубка світу з паралижних перегонів: всі нагороди українців

Кубок світу з паралижних перегонів: Збірна України здобула 17 медалей на першому етапі Кубка світу з паралижних перегонів, всі нагороди українців

Україна визначила склад на змаганнях Повітряних Сил США-2024: хто у заявці

Визначився склад збірної України на змаганнях Повітряних Сил США – турнірі військовослужбовців та ветеранів з адаптивних видів спорту, хто в заявці

"Ми повертаємося. Зверніть на нас увагу". Історії ветеранів, які взяли участь у відборі до змагань Повітряних сил США

Ексклюзивно

Чоловіча збірна України з голболу здобула "золото" чемпіонату Європи та ліцензію на Паралімпіаду-2024