Роман Яремчук повернувся до тренувань перед матчем з "Барселоною": що відомо про стан форварда

Роман Яремчук. ФК "Валенсія"

Вперше після травми займався індивідуально.

Форвард "Валенсії" Роман Яремчук відновив індивідуальні тренування перед матчем 33-го туру іспанської Ла Ліги проти "Барселони". Про це повідомляє видання AS.

Яремчук зазнав травми підколінного сухожилля у матчі 30-го туру Ла Ліги проти "Мальорки" (0:0), який відбувся наприкінці березня. Через пошкодження українця замінили після 16 хвилин гри в першому таймі, за рахунку 0:0.

Відтоді Яремчук пропустив три матчі "Валенсії" у чемпіонаті Іспанії — проти "Гранади" (1:0), "Осасуни" (1:0) та "Бетіса" (1:2). У клубі не наводили конкретних термінів відновлення нападника збірної України.

У середу, 24 квітня, Яремчук вперше після травми тренувався на полі. При цьому українець займався індивідуально під наглядом тренера з фізпідготовки.

Наступний матч "Валенсія" проведе у понеділок, 29 квітня, на виїзді проти другої команди чемпіонату "Барселони". Спершу гра мала відбутись у суботу, 27 квітня, однак Ла Ліга змінила календар.

Відтак, Яремчук отримав два додаткові дні для відновлення перед грою. Утім, участь форварда у матчі з "Барселоною" залишається під питанням, зазначає AS.

Роман Яремчук та "Валенсія": що відомо

• У нинішньому сезоні Яремчук провів 25 матчів за "Валенсію" в усіх турнірах та забив чотири голи (три — в Ла Лізі, один — у Кубку Іспанії).
  • До кінця сезону "Валенсії" залишається провести шість матчів. У турнірній таблиці команда Рубена Барахи посідає восьме місце, набравши 47 очок.
  • Яремчук забив перший гол збірної України у 2024 році — зрівняв рахунок проти Боснії та Герцеговини (2:1) у півфіналі плей-оф відбору Євро-2024. Разом з національною командою форвард вийшов на континентальну першість.