"Відновлюється у встановлені терміни". Тренер "Валенсії" прокоментував ситуацію з травмою Романа Яремчука

Роман Яремчук. Getty Images/Aitor Alcalde Colomer

Коли форвард збірної України може повернутися на поле.

Головний тренер "Валенсії" Рубен Бараха повідомив, що клуб визначиться з термінами відновлення форварда Романа Яремчука від травми протягом двох тижнів. Фахівця цитує Marca.

Яремчук зазнав травми підколінного сухожилля у матчі 30-го туру Ла Ліги проти "Мальорки" (0:0), який відбувся наприкінці березня. Через пошкодження українця замінили після 16 хвилин гри в першому таймі, за рахунку 0:0.

Відтоді Яремчук пропустив два матчі "Валенсії" у чемпіонаті Іспанії — проти "Гранади" та "Осасуни", обидва поєдинки "кажани" виграли з рахунком 1:0. У клубі не наводили термінів відновлення нападника збірної України.

На пресконференції перед грою 32-го туру Ла Ліги з "Бетісом" наставник "Валенсії" Рубен Бараха повідомив, що відновлення Яремчука та капітана команди Хосе Гайї триває за графіком. За словами тренера, лікарі зможуть оголосити орієнтовні дати повернення гравців на поле у найближчі два тижні.

"Вони відновлюються у встановлені терміни. Ми слідкуємо за ними, у наступні два тижні ми дізнаємося, коли вони зможуть знову грати", — сказав Бараха.

У двох наступних турах Ла Ліги "Валенсія" зіграє проти "Бетіса" та "Барселони" — 20 та 29 квітня відповідно. Ймовірно, Яремчук пропустить обидва матчі.

Роман Яремчук та "Валенсія": що відомо

• У нинішньому сезоні Яремчук провів 25 матчів за "Валенсію" в усіх турнірах та забив чотири голи (три — в Ла Лізі, один — у Кубку Іспанії).
  • До кінця сезону "Валенсії" залишається провести сім матчів. У турнірній таблиці команда Рубена Барахи посідає сьоме місце, набравши 47 очок.
  • Яремчук забив перший гол збірної України у 2024 році — зрівняв рахунок проти Боснії та Герцеговини (2:1) у півфіналі плей-оф відбору Євро-2024. Разом з національною командою форвард вийшов на континентальну першість.