Чемпіонат Європи з футболу 2024 року

Роман Яремчук ушкодив підколінне сухожилля в матчі чемпіонату Іспанії: що це означає

Роман Яремчук. Getty Images/Nicolò Campo

В першому матчі після повернення зі збірної українець пішов з поля на 17-й хвилині.

Форвард "Валенсії" та збірної України Роман Яремчук зазнав травми підколінного сухожилля. Характер ушкодження українця наводять в іспанському клубі.

Яремчук не дограв свій перший матч за "Валенсію" після повернення зі збірної — проти "Мальорки". Через травму українця замінили після 16 хвилин гри в першому таймі, за рахунку 0:0.

У "Валенсії" пояснили, що Яремчук ушкодив підколінне сухожилля лівої ноги і найближчим часом розпочне відновлення в розташуванні "кажанів". Терміни для повернення футболіста в клубі не наводять.

Роман Яремчук і травми підколінного сухожилля: що відомо

• Після травми підколінного сухожилля час для відновлення футболістів може суттєво варіюватися: від кількох днів до тижнів та навіть місяців, залежно від ступеня ушкодження.
  • Востаннє Яремчук травмував підколінне сухожилля у 2021 році, коли виступав за бельгійський "Гент", зокрема пропустив через пошкодження товариський матч України та Бахрейна (1:1). Відновлення форварда займало близько тижня.
  • Серйозніших травм такого штибу Яремчук зазнавав у 2018 році. Тоді на відновлення українця від двох пошкоджень сумарно пішли два місяці.

Роман Яремчук у сезоні 2023/24: що відомо

• До кінця сезону в Прімері "Валенсії" залишається провести дев'ять матчів. У турнірній таблиці команда Рубена Барахи посідає восьме місце.
  • За "кажанів" українець грає на правах оренди з бельгійського "Брюгге" до кінця нинішнього сезону. Сумарно в новій команді провів 25 матчів та забив чотири голи.
  • Яремчук забив перший гол збірної України у 2024 році — зрівняв рахунок проти Боснії та Герцеговини (2:1) у півфіналі плей-оф відбору Євро-2024.