"Люди не цінують нашу працю". У Кропивницькому крадуть квіти та кущі з клумб

Ексклюзивно

У Кропивницькому з клумб крадуть кущі та квіти. Їх висадили працівники комунального підприємства "Благоустрій" у травні. Порахували, що за чотири дні петуній викрали та пошкодили на майже тисячу гривень.

Про це Суспільному розповіла головна агрономка підприємства Альона Ворона. Жінка вважає, люди не цінують працю інших і те, що вони роблять, аби прикрасити місто.

Ящики з туями та кущами бересклету поставили на вулиці Театральна три тижні тому. За минулу ніч звідти зникло два кущі.

"Щодня ми вибираємо з цих ящиків по пів совка недопалків, паперові стаканчики від кави. Напередодні я приходила сюди, то кущі були. Сьогодні вранці дівчата прийшли їх поливати, то залишилося одне листя".
Ящики з туями та кущами бересклету поставили на вулиці Театральна.

Вкрали квіти і з площі біля будівлі міської ради. Тут встановили 20 вазонів, зранку побачили вирвані.

"Завдання петунії – красиво звисати з горщика. Люди взяли роздерли її та витягли. Ще вчора тут все було на місці".

Крадіїв потрібно карати великими штрафами, вважає кропивничанка Олена Буянова.

“Ми живемо біля Алеї ветеранів, де висадили троянди. Наступного вечора там були лише пусті ямки. Я вважаю, що крадіїв можна покарати тільки грошима".

На вулиці Велика Перспективна працівники "Благоустрою" замінили квіти, які вкрали з вазона.

"Минулої п'ятниці встановили та висадили тут ампельну сурфінію. Ще в неділю вона була на місці. В понеділок зранку побачили, що немає тут одного вазона. Вчора ми замінили його, але в нас не безлімітні квіти".
Горщики з квітами на вулиці Велика Перспективна.

Усього на вулицях Кропивницького поставили 60 вазонів з петуніями. Квіти закуповували за гроші підприємства. Це – 150 гривень за один вазон розсади. Купили 200 вазонів, говорить Альона Ворона.

"Вандали знищили нам п'ять вазонів, вартість одного до тисячі гривень. А праця працівників "Благоустрою" – взагалі безцінна".

За інформацією речниці поліції області Віталіни Бевзенко, штраф за крадіжку – від 850 до 1700 гривень.

"Або виправні роботи на строк до двох років або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років".

Альона Ворона сказала, що поки заяву в поліцію не писали.