Спорт — Суспільне Кропивницький

Стрибун у висоту Дорощук здобув першу міжнародну медаль у літньому сезоні-2024: результат

"Спорт — потужна реабілітація". У Кропивницькому відбулись змагання для поранених бійців і ветеранів "Сильні України"

"Олександрія" завершила сезон виїзною перемогою над київською "Оболонню"

В УПЛ провели останній тур сезону 2023/24: результати та підсумкова турнірна таблиця

"Інгулець" виграв Першу лігу, перемігши у чемпіонському матчі львівські "Карпати"

Перша втрата очок "Шахтарем", драматична боротьба аутсайдерів: турнірна таблиця УПЛ після 29 турів

Турнірна таблиця УПЛ (29-й тур): чемпіонат України з футболу турнірна таблиця, таблиця УПЛ після 29-го туру, усі результати туру УПЛ на Суспільне Спорт

Кропивницькі боксери Юлія Філіппова та Бозорбой Матякубов представлятимуть Україну на чемпіонаті Європи

Право представляти Україну на чемпіонаті Європи з боксу вибороли Юлія Філіппова та Бозорбой Матякубов, ставши чемпіонами України серед спортсменів до 22 років

"Інгулець" вдруге переміг "Епіцентр" та претендує на перемогу у Першій лізі

Матч у Кам'янці-Подільському 18 травня завершився перемогою "Інгульця" з рахунком 1:3. Дублем відзначився нападник команди з Петрового Артем Сітало

На чемпіонаті України з греплінгу та панкратіону у Кропивницькому змагаються пів тисячі спортсменів

Універсіада України з художньої гімнастики. У Кропивницькому розпочалися фінальні змагання