Зібрали 41 пакет сміття. У Знам'янці на Кіровоградщині влаштували толоку біля ставка

У Знам'янці на Кіровоградщині влаштували прибирання біля ставка Копанка. Ярослав Ткач

У місті Знам'янка Кропивницького району Кіровоградської області влаштували прибирання біля ставка Копанка. Толоку ініціювала громадська організація "Агенція молодіжного розвитку "Зростай" спільно з молодіжним парламентом в рамках проєкту "Голос громади в місцевому самоврядуванні".

Про це Суспільному розповів керівник громадської організації Ярослав Ткаченко.

За його інформацією, до прибирання долучилися 150 людей. Це – знам'янчани, переселенці, жителі селища Знам’янка Друга та села Петрове.

"Рукавиці та пакети для збору сміття усім учасникам роздавали безкоштовно. Назбирали непотребу 41 пакет по 120 літрів. Головна мета нашої акції – це не просто впорядкувати улюблену зону відпочинку жителів нашої громади, а й згуртувати людей".

Під час прибирання біля ставка збирали побутове сміття, розповів Ярослав. Це – пластикові та скляні пляшки, одноразовий пластиковий посуд, картонні пакування з соків, піц. Усе зібране забрали працівники місцевого комунального підприємства та безоплатно вивезли на сміттєзвалище.

"Біля ставка Копанка завжди відпочиває дуже багато людей, але не всі совісні й прибирають після себе. Тому замість це доводиться робити нам".

За інформацією Ярослава Ткаченка, толоки влаштовують у громаді з 2023 року. Наступного разу також планують прибирати зону відпочинку. Місце та дату ще не визначили.