Короткометражні фільми та мистецькі роботи українських школярів відзначили на конкурсі GENIUS Olympiad у США

Українські школярі на врученні нагород GENIUS Olympiad, 14 червня 2024 року. Мала академія наук

У Рочестерському технологічному інституті (США) відбувся фінал конкурсу проєктів екологічного спрямування — GENIUS Olympiad. Нагородами відзначили одразу 'ʼять короткометражних фільмів від українських школярів.

Про це розповідає Мала академія наук.

У конкурсі брали представники 67 країн світу, які змагалися у категоріях "Креативне письмо", "Мистецтво", "Наука", "Робототехніка", "Бізнес", "Короткометражний фільм", "Музика" та "Програмування".

З України приїхав 51 учасник, загалом отримали 46 нагород.

У категорії, присвяченій короткометражним фільмам, змагалися стрічки тривалістю менше ніж 6 хвилин, які розповідають про глобальну чи локальну екологічну проблему.

  • Золота нагороду отримала Аліна Пазич з Києва за твір "Останній Землянин".
  • Срібні нагороди отримали учні з Бучі Богдан Макаренко й Андрій Яцура за стрічку "Проблема забруднення водойм" та Поліна Попільнух з Лебедина на Сумщині за роботу metamorphosis.
  • Почесну відзнаку вручили за фільм The bottle adventure Алісі Ломакіній з Кам'янського на Дніпропетровщині.

Ще 11 школярів отримали різні нагороди у категорії "Креативне письмо", 8 — у категорії "Мистецтво". А Дар'я Черкас із Броварів на Київщині отримала гранпрі у категорії "Музика".

Мала академія наук

Мала академія наук

GENIUS Olympiad — міжнародний конкурс екологічних проєктів, де школярі з усього світу можуть поділитися ідеєю, яка могла би врятувати усіх від екологічної катастрофи. Вперше його провели у 2011 році. Мала академія наук першою у світі отримала у 2021 році ліцензію на проведення національного етапу конкурсу в Україні.

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 Окремої механізованої бригади ЗСУ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media