Премія The PublisHer Excellence Awards 2024 оголосила переможниць: хто вони

The PublisHer Excellence Awards 2024. Сайт The PublisHer Excellence Awards 2024

Премія The PublisHer Excellence Awards, що відзначає видатних жінок у книговидавництві, під час Болонського дитячого книжкового ярмарку оголосила цьогорічних переможниць.

Про це стало відомо з сайту нагороди.

У премії було три номінації:

  • премію за життєві досягнення здобула Ширлі Івонн Карбі — голова правління Carlong Publishers Caribbean Ltd;
  • у категорії "Нове лідерство" перемогла Мітія Осман — генеральна директорка видавництва Mayurpankhi та виконавча директорка видавництва Agamee Prakashani;
  • нагороду за інновації присудили Енн Фрібель — засновниці й директорці видавництва Palomaa Publishing.

Переможниць обрали з-поміж 113 претенденток.

Під час церемонії нагородження переможниць колишня президентка Міжнародної асоціації видавців (IPA) Бодур Аль Касімі порівняла шлях видавчині з "плаванням по величезному океану", яке вимагає "вміння орієнтуватися в спокійних водах, відважності протистояти штормам, стійкості, щоб плисти проти течії, і мудрості, щоб вірити в себе, попри невизначеність та незліченні виклики".

"Феноменальна робота, представлена ​​через нагороду, справді зворушує серце. Це потужне свідчення впливу жінок на видавничу справу в глобальному масштабі", — додала вона.

Премія The PublisHer Excellence Awards відзначає видатні досягнення жінок у видавничій індустрії, які "прокладають шлях до світлого та інклюзивного майбутнього". Нагороду створили з потрійною метою: вшанувати професійні досягнення жінок; відстоювати різноманітність, рівність та інклюзивність; сприяти професійному розвитку.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media