"Мені щиро шкода": LP перепросили перед українцями після скасування концерту в Литві

. Фото: iamlpofficial/Instagram

Лора ПерґоліцціЛора Перґоліцці використовує щодо себе займенники they / them та ідентифікує себе гендерно-нейтральною людиною., що співають під псевдонімом LP, попросили вибачення перед українцями за відео, де дякують російським фанам у худі з триколором. Перед цим у Литві скасували їхній концерт.

Вони 28 лютого записали сториз в Instagram.

LP попросили вибачення, зазначивши, що "глибоко шкодують, що були байдужими у цей час". Вони зауважили, що їм важливо "чітко дати зрозуміти", що вони люблять і підтримують Україну.

"Оскільки ми відзначаємо два роки повномасштабного вторгнення, Україна потребує підтримки як ніколи. Моїм посланням є і завжди буде любов та підтримка українського народу. Будь ласка, прийміть мої найщиріші вибачення, Україно. Мені щиро шкода, будь ласка, знайте, що я дбаю, люблю і підтримую вас завжди. Слава Україні", — додали LP.

Сториз з Instagram LP. Колаж Суспільне Культура

Що було на відео

На відео Лора Перґоліцці позують в худі із зображеннями російського триколору, корабля та напису LP Russia official. На тиловій частині худі написано імена фанатів LP, які подарували їм це худі.

Після цього LP зазнали критики в коментарях у соцмережах, а у литовському місті Каунас скасували їхній концерт.

"«Жальгіріс Арена» в Каунасі має чітку громадянську та ціннісну позицію — ми рішуче підтримуємо Україну. Після підтвердження фактів разом з організаторами заходу Medusa Concert ми ухвалили спільне рішення про скасування концерту. Цим рішенням ми хочемо звернути увагу як LP, так і інших артистів, які планують заходи в Литві, що ми не будемо терпіти меседжів на підтримку країни-агресора", — заявив керівник заходів на арені Мантас Ведріцкас.

У вересні 2022 року на своєму концерті у Варшаві LP висловили підтримку Україні, підняли український прапор та підписали його словами: "Я люблю тебе, Україно. Ви сміливі, красиві люди".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media