"Книжковий Арсенал": дати проведення фестивалю у 2024 році

. Фото: @Dovzhenko_C/Twitter

Дванадцятий літературний фестиваль "Книжковий Арсенал" відбудеться з 30 травня по 2 червня. Він складатиметься з програмної частини та книжкового ярмарку.

Про це повідомили на сайті "Мистецького арсеналу" 6 лютого.

Генеральна директорка "Мистецького арсеналу" Олеся Островська-Люта зауважує, що культура допомагає формувати міжнародну коаліцію на підтримку України. Саме тому, КА "створює живильне середовище, в якому народжується нове і важливе, де обговорюється складне і гоїться болюче".

Видавництва та книгарні зможуть взяти участь у секціях "Арткнига", "Художня книга", "Нонфікшн", "Література для дітей і підлітків", "Мальописи".

У фокусі "Книжкового Арсеналу" будуть книги про війну, видані після 2014 року та видання, створені ветеранами та членами їхніх родин. Їх представлять у просторі "Вітрина новинок".

Події фестивалю відбуватимуться:

  • у межах фокус-теми;
  • літературної програми;
  • програми для дітей та підлітків;
  • спеціальної програми від українського PEN;
  • професійної програми для видавців.

Літературний фестиваль-гість "П’ятий Харків" братиме участь зі спеціальною програмою за кураторства Харківського літературного музею.

До 29 лютого можна заповнити заявку на участь у ярмарку. До 22 березня всім аплікантам будуть надіслані відповіді про результати добору.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media