444, а потім 555: подружжя перевершило свій рекорд за кількістю прикрашених ялинок

Сюзанна і Томас Єроміни, які встановили світовий рекорд з прикрашання ялинок, Рінтельн-Фольксен, Німеччина, 30 листопада 2023 року. Фото: Rekord-Institut für Deutschland

Сюзанна і Томас Єроміни з Німеччини встановили світовий рекорд з прикрашання різдвяних ялинок — у їхньому домі 555 святкових дерев. А попереднє найбільше число в 444 ялинки встановило це саме подружжя у 2021-му.

Про рекорд сповістив Інститут рекордів Німеччини (RID).

Пара розповідає, що прикрашанням ялинок захоплювався спершу Томас. Сюзанна ж приєдналась і розділила любов до святкового антуражу.

"У якийсь момент Тото виявив свій ентузіазм до прикрашання, а потім почав купувати все більше і більше ялинкових прикрас і не зупинився досі. Мені довелося до цього звикнути, але тепер мені це також дуже подобається", — каже жінка.

Ялинки не однакові, є нестандартні й тематичні: присвячені "Зоряним війнам", футболу, міньйонам та багато чому іншому.

Помешкання Сюзанни і Томаса Єромінів, Рінтельн-Фольксен, Німеччина, 30 листопада 2023. Фото: Rekord-Institut für Deutschland

Єроміни з 2017 по 2021 уже встановлювали п'ять світових рекордів RID поспіль. Цьогоріч вони отримали свій шостий сертифікат про світовий рекорд. Він долучиться до інших грамот, під які відведена стіна.

Грамоти про рекорди Сюзанни і Томаса Єроміних, Рінтельн-Фольксен, Німеччина, 30 листопада 2023 року. Фото: Rekord-Institut für Deutschland

"Але це вже все. Після 555 дерев наші можливості вичерпані. А ще мені дуже подобається номер, його легко запам'ятати", — сказав Томас Єромін. Інститут рекордів же припускає, що сім'я знайде можливість перевершити й цю цифру. За подружжям стежать німецькі медіа, сім'я також отримувала запити з Японії.

Інститут рекордів Німеччини (Rekord-Institut für Deutschland, RID) — це німецькомовний аналог міжнародної книги рекордів. RID збирає та перевіряє найкращі показники з німецькомовного регіону та засвідчує світові рекорди, які потім публікує на сайті та видає у своїх книгах.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media