"Диво, магія і радість": Джо та Джилл Байдени запалили щорічну різдвяну ялинку в Білому домі (ФОТО)

Фото: AP Photo/Mark Schiefelbein

У Вашингтоні засвітили різдвяну ялинку — участь у щорічній традиції взяли президент США Джо Байден разом зі своєю дружиною Джилл.

Про це 1 грудня повідомили в Associated Press.

Національну різдвяну ялинку засвітили на Еліпсі — районі, відомому як Президентський парк, з південного боку Білого дому.

Байден привітав американців із Різдвом, і велика ялинка засяяла святковими вогниками.

Президент додав, що тема свята — "диво, магія і радість" — показує саму суть Різдва, яка полягає у відкритті простих радощів, таких як знайомі пісні й улюблені рецепти, здійснення добрих справ і зміцнення зв'язків із сім'єю та друзями, а також зі своєю вірою.

"Свята — це також нагадування про те, що ми велика нація, тому що ми добрі люди. Це те, що я бачу по всій Америці, зокрема й сьогодні", — сказав він.

Церемонія засвічування ялинки є щорічною святковою традицією Білого дому. Вона супроводжується зворотним відліком і музичними виступами. Ведучою церемонії була кантрі-співачка Мікі Гайтон, а музичні номери виконували Діон Ворвік, Енні Кларк, Джо Волш, Даррен Крісс та інші. Телеканал CBS транслюватиме програму 15 грудня.

Міністерка внутрішніх справ Деб Хааланд виступає після того, як Джо і Джилл Байдени запалили різдвяну ялинку, 30 листопада 2023 року. Фото: AP Photo/Andrew Harnik

Діонн Ворвік і Ledisi виступають після того, як Джо і Джилл Байдени запалили різдвяну ялинку, 30 листопада 2023 року. Фото: AP Photo/Mark Schiefelbein

Цьогоріч за 58-річною традицією головну ялинку Білого дому обирала Національна асоціація різдвяних ялинок. Це 12-метрова норвезька ялина з Національного лісу Мононгахела, що в Західній Вірджинії.

Були сумніви щодо того, чи продовжиться 101-річна традиція, оскільки у вівторок дерево впало від сильного поривчастого вітру. Але вже за кілька годин після заміни троса, що його кріпив, дерево знову стояло вертикально, повідомляє Служба національного парку.

Ялинку до Білого дому привезли 20 листопада. Святкове дерево зустріли перша леді США Джилл Байден разом із родинами американських військових.

Власник Church Tree Farm Клайн Черч ділиться, що така нагода — це найкраще, що може статися з тими, хто займається вирощуванням дерев: "Це як Супербоул ялинкової індустрії".

Джилл Байден зустрічає ялинку біля Білого дому. Фото: Mike Theiler/UPI

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media